www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 5:27 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [14 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Скрипта за полагање на испит за управување со пловен објект

Филип

0

8173

Сре Jул 31, 2013 9:18 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Iskustvo so sonari

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

filip030682

37

47874

Вто Maј 02, 2017 12:36 pm

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Pumpi za gumenjaci

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

24

20579

Пон Aпр 10, 2017 10:05 am

ljupceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sigurnost vo prv plan

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

vasil

19

15891

Саб Maр 25, 2017 9:31 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Tomos 4s penta

bubo skopje

3

6652

Пон Јан 30, 2017 10:58 pm

bubo skopjeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Penta - TOMOS

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

makedonium

17

14821

Пон Сеп 12, 2016 4:48 pm

kompir99Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Бомбина и кондезатор за Томос 4

baze

5

7872

Саб Jун 25, 2016 10:59 pm

jocoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Со каков чамец ловиме

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1314151617 ]

Poliz

169

82823

Вто Феб 23, 2016 6:01 pm

MIHALIВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Trolling motori + ostanati motori za camec

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

Crucial

71

47121

Чет Дек 24, 2015 2:11 pm

GonnyВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења legalizacija na camci i motori

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS678910 ]

tapa

90

53739

Сре Ное 18, 2015 9:42 am

GonnyВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пренесување на чамец и мотор преку граница

sinooksk

6

8602

Пон Jул 21, 2014 7:54 pm

sinookskВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Trolling или влечење

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

Poliz

144

71032

Саб Maр 22, 2014 9:39 am

emil.matoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Koi svekici za penta Tomos?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

CTS-klen

19

15611

Вто Maр 19, 2013 9:01 am

martinMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Eлан т310 и т300

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

AntonioVe

46

32281

Пет Maј 25, 2012 11:12 am

GORANMILOВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [14 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum