www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 12:19 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [39 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Мини мушичарска секција

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS678910 ]

Филип

97

51842

Пон Сеп 16, 2019 9:38 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kлипови и сајтови за изработка на мушички

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

10

9749

Пет Ное 25, 2016 12:34 pm

cakuleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички - Емил

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Филип

20

13662

Нед Сеп 11, 2016 10:41 pm

emil.matoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички - Филип

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1718192021 ]

Филип

207

72960

Пет Aвг 26, 2016 9:08 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kako izgledaat mojte prvi musicki

zorantrajkovskisk

9

7337

Сре Aвг 17, 2016 6:06 pm

zorantrajkovskiskВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Вашето “работно“ катче

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Филип

36

22012

Вто Maј 17, 2016 9:42 pm

b.mucunskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички - cakule

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1516171819 ]

cakule

180

69986

Пет Maј 06, 2016 8:06 pm

cakuleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушици Бобан Делчево

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

b.mucunski

47

26710

Пет Aпр 15, 2016 2:22 am

b.mucunskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички - puce

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

puce

13

10131

Чет Aпр 09, 2015 7:31 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Материјали за врзување

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Филип

37

20152

Нед Феб 01, 2015 3:48 am

b.mucunskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички од Саво Мартиновиќ

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

14

9910

Вто Јан 06, 2015 4:23 pm

cakuleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Циклус на разни мушици и нивни имитации

Филип

8

6171

Вто Сеп 30, 2014 8:01 pm

AtanasovskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Стимулатор - џокер во мојата кутија

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Atanasovski

26

15289

Чет Jун 19, 2014 2:19 pm

FlyerВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Мушици - општа дискусија

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2425262728 ]

Филип

273

97833

Сре Maр 05, 2014 4:18 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Стримери

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Atanasovski

33

19216

Саб Феб 08, 2014 11:55 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јадици за врзување на мушици

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ricko

13

9532

Пон Феб 03, 2014 1:58 am

ilijaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Богатство во мушичарските кутии - Pheasant Tail

PERUN

7

5716

Пет Јан 24, 2014 9:50 pm

cakuleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Parasol - мушици

Atanasovski

4

4740

Сре Јан 08, 2014 9:57 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Да се пробам и јас

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

zalxov

12

8788

Чет Ное 14, 2013 5:42 pm

milanezeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички - Dragan

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Dragan

38

19581

Нед Maј 05, 2013 11:19 pm

PERUNВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Мушички - nemagreska

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

nemagreska

117

47963

Пет Феб 15, 2013 8:41 pm

nemagreskaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички - Eko

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Eko

36

20801

Вто Феб 12, 2013 12:59 am

EkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушици - ilija

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

10

8146

Сре Јан 23, 2013 9:43 pm

DraganВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трет меѓународен натпревар на Musicarenje.Net

Филип

9

6343

Пет Јан 18, 2013 7:40 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Колекции на вештачки мушички

Филип

1

3579

Сре Јан 02, 2013 11:29 pm

okiribarВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [39 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum