www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maр 03, 2024 5:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [12 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Слики од мушичарски улови

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Филип

39

39494

Саб Јан 27, 2018 7:27 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на липљан

Eko

6

7351

Чет Сеп 15, 2016 9:15 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на пастрмка

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

16

11949

Пет Jун 19, 2015 2:34 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прашање во врска со мушичарење на клен на река???

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

b.mucunski

35

21799

Саб Јан 17, 2015 4:43 pm

b.mucunskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на штука

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

PERUN

10

9816

Вто Ное 11, 2014 12:23 am

ilijaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на бојник

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

PERUN

14

11442

Пет Ное 07, 2014 8:43 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на клен (општо)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

Филип

68

34737

Нед Јан 05, 2014 12:50 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на егзотични риби

saso

3

5395

Нед Феб 17, 2013 7:59 pm

ilijaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на мрена

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Филип

20

14517

Пет Јан 18, 2013 12:27 am

EkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на клен со нимфа

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

pea

16

12571

Чет Дек 06, 2012 10:58 pm

marjanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на крап

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Atanasovski

26

16769

Нед Aпр 29, 2012 9:49 pm

miki.djВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарење на костреж

Илчо

5

5230

Сре Maр 28, 2012 2:35 am

PERUNВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [12 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum