www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 04, 2020 8:46 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 38 теми ]  Оди на страна 1 2 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Спод штапиќ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Trasul

25

3611

Пон Дек 17, 2018 2:02 am

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Параболици за крап

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 261 262 263 264 265 ]

Poliz

2643

38860

Сре Сеп 26, 2018 6:12 pm

makedonium Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Параболици (PROLOGIC)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 ]

Keltan

135

7878

Пет Maр 02, 2018 9:15 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења So krapski prabolik na more

belosija

3

680

Нед Јан 28, 2018 10:34 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano Carp Rods

ТафТабиТ

7

951

Пет Jун 30, 2017 10:44 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Skyblade by Markus Buchelt

ТафТабиТ

2

591

Пон Maј 08, 2017 4:12 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења BANANA CARP RODS (Made in FRANCE)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Zoki rib.prikazni

19

1873

Нед Феб 14, 2016 11:09 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sportex Carp Rods

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Spaiva

47

3581

Нед Јан 10, 2016 1:43 am

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помош околу избор на параболици

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 ]

Jovica75

140

6874

Пет Дек 25, 2015 10:19 am

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРИТИКА (осврт) за крапски параболици

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

kladofora

20

1875

Сре Дек 16, 2015 6:07 pm

bubo skopje Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sporeden test na prologic quasar i prologic ras 3

JaneMK

0

468

Саб Дек 05, 2015 5:29 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Free spirit

saso

9

992

Чет Oкт 22, 2015 7:58 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Daiwa sundowner competition

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

saso

24

1649

Пон Oкт 19, 2015 11:43 am

martinMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Se podnoviv so Dam Mad D-fender II

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

akiribar

37

2002

Нед Јан 25, 2015 10:18 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Big Carp Rods

ТафТабиТ

2

509

Саб Јан 10, 2015 9:15 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Есетска шминка или потреба кај параболикот

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

martinMK

63

2847

Пон Дек 01, 2014 11:28 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Chub Outcast (3.60 - 3.5lb)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

ТафТабиТ

31

1915

Пет Ное 14, 2014 2:58 am

solar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Разлика во ПРСТЕН (40mm и 50mm)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Spaiva

52

2427

Чет Ное 13, 2014 1:02 am

Keltan Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Century FMJ + Shimano Power Aero TD

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

martinMK

35

2509

Чет Oкт 16, 2014 6:23 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Maver Genesis Extreme или Okuma Epix v2

alekpmzp

5

880

Чет Jул 10, 2014 7:50 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Децата пристигнаа :D

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

MaximJaki

27

1780

Пон Maр 10, 2014 4:40 pm

fiko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Загреан за купување

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

angelco

31

2272

Вто Феб 18, 2014 12:16 am

martinMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења JRC J4D - РАРИТЕТИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

filip030682

24

1732

Пон Феб 17, 2014 4:16 pm

fiko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Фабрика за изработка на бланкови

kircask

0

490

Пон Јан 06, 2014 3:15 pm

kircask Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења PROLOGOC C1 (13ft - 3.5lb)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Млад Риболовец

55

3358

Пон Ное 18, 2013 10:59 pm

Stefan Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 38 теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum