www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 12:11 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [38 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Спод штапиќ

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Trasul

25

23684

Пон Дек 17, 2018 2:02 am

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Параболици за крап

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS261262263264265 ]

Poliz

2643

341226

Сре Сеп 26, 2018 6:12 pm

makedoniumВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Параболици (PROLOGIC)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

Keltan

135

56373

Пет Maр 02, 2018 9:15 pm

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења So krapski prabolik na more

belosija

3

4836

Нед Јан 28, 2018 10:34 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano Carp Rods

ТафТабиТ

7

6169

Пет Jун 30, 2017 10:44 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Skyblade by Markus Buchelt

ТафТабиТ

2

4284

Пон Maј 08, 2017 4:12 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења BANANA CARP RODS (Made in FRANCE)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Zoki rib.prikazni

19

11725

Нед Феб 14, 2016 11:09 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sportex Carp Rods

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Spaiva

47

24235

Нед Јан 10, 2016 1:43 am

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помош околу избор на параболици

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

Jovica75

140

52200

Пет Дек 25, 2015 10:19 am

TrasulВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРИТИКА (осврт) за крапски параболици

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

kladofora

20

12600

Сре Дек 16, 2015 6:07 pm

bubo skopjeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sporeden test na prologic quasar i prologic ras 3

JaneMK

0

3005

Саб Дек 05, 2015 5:29 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Free spirit

saso

9

5907

Чет Oкт 22, 2015 7:58 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Daiwa sundowner competition

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

24

12263

Пон Oкт 19, 2015 11:43 am

martinMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Se podnoviv so Dam Mad D-fender II

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

akiribar

37

16254

Нед Јан 25, 2015 10:18 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Big Carp Rods

ТафТабиТ

2

3526

Саб Јан 10, 2015 9:15 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Есетска шминка или потреба кај параболикот

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

martinMK

63

25197

Пон Дек 01, 2014 11:28 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Chub Outcast (3.60 - 3.5lb)

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

ТафТабиТ

31

13846

Пет Ное 14, 2014 2:58 am

solarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Разлика во ПРСТЕН (40mm и 50mm)

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Spaiva

52

20744

Чет Ное 13, 2014 1:02 am

KeltanВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Century FMJ + Shimano Power Aero TD

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

martinMK

35

15586

Чет Oкт 16, 2014 6:23 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Maver Genesis Extreme или Okuma Epix v2

alekpmzp

5

4531

Чет Jул 10, 2014 7:50 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Децата пристигнаа :D

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

MaximJaki

27

12447

Пон Maр 10, 2014 4:40 pm

fikoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Загреан за купување

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

angelco

31

15319

Вто Феб 18, 2014 12:16 am

martinMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења JRC J4D - РАРИТЕТИ

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

filip030682

24

12365

Пон Феб 17, 2014 4:16 pm

fikoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Фабрика за изработка на бланкови

kircask

0

3198

Пон Јан 06, 2014 3:15 pm

kircaskВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења PROLOGOC C1 (13ft - 3.5lb)

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Млад Риболовец

55

25222

Пон Ное 18, 2013 10:59 pm

StefanВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [38 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum