www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Oкт 18, 2019 9:30 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 49 теми ]  Оди на страна 1 2 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Shimano ULTEGRA 10000 XSC

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

ТафТабиТ

30

2668

Пет Дек 14, 2018 11:19 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Крапски МАШИНКИ (општо)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 123 124 125 126 127 ]

Spaiva

1268

23595

Сре Oкт 03, 2018 8:32 pm

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сервис на машини

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

makedonium

13

1344

Чет Jул 05, 2018 9:28 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења SPOD машинки

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 ]

martinMK

97

4465

Нед Дек 24, 2017 7:51 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Окума

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

ТафТабиТ

27

2073

Вто Ное 21, 2017 9:22 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти shimano flinegen 35 2017 model

JaneMK

7

661

Нед Maј 07, 2017 11:33 am

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano ULTEGRA 14000 XSD

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Spaiva

33

1883

Нед Maј 07, 2017 1:10 am

ivanov Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Spro incognito pro

Boris

8

704

Пон Дек 26, 2016 7:26 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Shimano Aero Technium MgS 10000 XSA

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ТафТабиТ

18

979

Вто Ное 29, 2016 4:07 pm

Sportex Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano BIG BAITRUNNER CI4 XTR-A LC

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Keltan

30

1645

Саб Ное 26, 2016 10:04 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ryobi naxo masinka.

kireelektron

4

538

Пет Jул 22, 2016 8:04 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења DAM - Quick SLS 570 FD

ТафТабиТ

1

377

Нед Феб 14, 2016 5:27 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења krapski masinki i dr oprema

Bojan ribar

4

472

Сре Феб 03, 2016 12:35 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помош за избор на машинки

Trasul

3

431

Вто Maр 31, 2015 7:41 am

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сервис на шпулна за Daiwa Emblem Pro 4500

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Предраг

11

892

Чет Феб 26, 2015 5:29 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano MGS или Daiwa Basia

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

martinMK

14

1099

Саб Ное 29, 2014 9:59 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења nova daiwa s5000t

JaneMK

1

406

Пон Ное 24, 2014 10:24 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дали Бајтранерот ја губи битката ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

Boris

79

3295

Чет Ное 20, 2014 10:04 am

Dimitar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Daiwa Basia QD 45

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

ТафТабиТ

22

1246

Пон Ное 17, 2014 9:54 am

Предраг Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Карбонски ламели на главна кочница

Keltan

3

386

Саб Ное 15, 2014 7:47 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинка (PENN AFFINITI LC 8000)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

ico baits

88

3350

Нед Ное 09, 2014 6:03 pm

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења TICA SCEPTER GTB 6000/10000

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

filip030682

11

780

Чет Oкт 30, 2014 1:09 pm

MaximJaki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Penn Spinfisher V SSV7500LC Spinning Reel Long Cast

Keltan

4

527

Пон Oкт 20, 2014 12:15 am

martinMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења schimano ultegra ci 4 10000 xsa

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

ico baits

66

3653

Сре Aпр 09, 2014 11:54 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano ULTEGRA 14000 XTC или XSC

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

flore

25

1629

Саб Феб 08, 2014 8:23 am

kladofora Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 49 теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum