www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Сеп 18, 2019 9:32 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 14 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Меч Риболов - SLIDER TEHNIKA

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

filip030682

22

2459

Пон Jун 27, 2016 11:21 am

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Препорака за меч стап

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

martinMK

76

4664

Пет Феб 28, 2014 2:13 pm

Kristijan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меч(Match) конци-добри и лошиi

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

filip030682

30

1940

Нед Феб 16, 2014 6:05 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Maver Genesis Black Ice Match 13ft

filip030682

9

862

Нед Феб 02, 2014 5:54 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинки за Меч риболов

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

JaneMK

44

2552

Пет Јан 17, 2014 11:35 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меч Техника(риболов)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

JaneMK

78

4397

Пет Јан 03, 2014 8:57 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења РЕПОРТАЖА ,, ЛИПКОВО 2013 ,, ( Затворање на сезоната )

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

g.cuculoski

17

1315

Пон Дек 30, 2013 11:17 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ribolov so Waggler

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

filip030682

54

3758

Пон Дек 23, 2013 12:01 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТелеМеч - мој Избор

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ico baits

13

1137

Саб Дек 21, 2013 5:53 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Фидер Тапа - Method waggler

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Илчо

22

1366

Пон Сеп 30, 2013 3:07 pm

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ваглер тапи и нивната намена

filip030682

3

676

Пон Jул 08, 2013 8:40 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Предлог за оние кои сакаат да започнат со Меч Риболов :

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

g.cuculoski

15

1083

Пон Oкт 01, 2012 9:26 am

g.cuculoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Slider ribolov Aquarium 2010

g.cuculoski

4

511

Чет Aвг 09, 2012 5:15 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Црвеноперка на меч

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Млад Риболовец

10

777

Чет Jул 26, 2012 11:26 am

g.cuculoski Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 14 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum