www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 12:08 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [14 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Меч Риболов - SLIDER TEHNIKA

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

filip030682

22

21488

Пон Jун 27, 2016 11:21 am

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Препорака за меч стап

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

martinMK

76

42031

Пет Феб 28, 2014 2:13 pm

KristijanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меч(Match) конци-добри и лошиi

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

filip030682

30

19545

Нед Феб 16, 2014 6:05 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Maver Genesis Black Ice Match 13ft

filip030682

9

7508

Нед Феб 02, 2014 5:54 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинки за Меч риболов

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

JaneMK

44

26002

Пет Јан 17, 2014 11:35 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меч Техника(риболов)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

JaneMK

78

39437

Пет Јан 03, 2014 8:57 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења РЕПОРТАЖА ,, ЛИПКОВО 2013 ,, ( Затворање на сезоната )

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

g.cuculoski

17

12272

Пон Дек 30, 2013 11:17 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ribolov so Waggler

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

filip030682

54

30800

Пон Дек 23, 2013 12:01 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТелеМеч - мој Избор

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ico baits

13

10835

Саб Дек 21, 2013 5:53 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Фидер Тапа - Method waggler

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Илчо

22

14443

Пон Сеп 30, 2013 3:07 pm

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ваглер тапи и нивната намена

filip030682

3

4864

Пон Jул 08, 2013 8:40 am

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Предлог за оние кои сакаат да започнат со Меч Риболов :

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

g.cuculoski

15

10042

Пон Oкт 01, 2012 9:26 am

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Slider ribolov Aquarium 2010

g.cuculoski

4

4628

Чет Aвг 09, 2012 5:15 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Црвеноперка на меч

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Млад Риболовец

10

7204

Чет Jул 26, 2012 11:26 am

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [14 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum