www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Oкт 18, 2019 8:21 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 38 теми ]  Оди на страна 1 2 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења TICA - БОЛОНЕЗИ - искуства

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 ]

Zlatko

91

6315

Чет Сеп 14, 2017 11:19 am

Ribocentar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Препорака за БОЛОНЕЗ - 6М

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 35 36 37 38 39 ]

Rade

384

11681

Пет Дек 09, 2016 5:19 pm

Gigac Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Конец за риболов на бојник

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

akiribar

45

3401

Вто Ное 01, 2016 10:09 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СИСТЕМИ ЗА РИБОЛОВ НА РЕКА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

spiro_jas

15

2013

Сре Jун 01, 2016 4:50 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Colmic, Tubertini & Trabucco

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

belosija

11

1227

Вто Maр 15, 2016 11:25 am

ljupce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења MAVER - БОЛОНЕЗИ - искуства

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

spiro_jas

24

2325

Сре Дек 16, 2015 8:40 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинка за БОЛОНЕЗ- Препораки

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24 ]

pirati

234

7350

Нед Дек 13, 2015 1:25 am

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мало олово како сигнализатор

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

belosija

10

1244

Пет Ное 20, 2015 1:34 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мојот нов БОЛОНЕЗ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ]

Rade

104

3943

Саб Ное 07, 2015 10:11 pm

Daniel Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења TRABUCCO - energhija- 2ks -600 competition -Oki ribar

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

okiribar

13

1178

Пон Oкт 12, 2015 7:00 pm

Piksi man Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења DAIWA - БОЛОНЕЗИ - искуства

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

makedonium

60

2889

Вто Феб 17, 2015 3:16 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дали Горе или Доле држачот на машинка ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

akiribar

20

1527

Пон Феб 02, 2015 4:35 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Препорака за БОЛОНЕЗ 7м.

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

vlatko

36

2484

Нед Феб 01, 2015 10:44 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Модел, Форма, Големина на јадици за риболов на Скобал

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

spiro_jas

18

1529

Пет Јан 23, 2015 9:39 am

kladofora Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Модел, Форма, Големина на јадици за риболов на Мрена

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

spiro_jas

11

1202

Чет Јан 22, 2015 5:56 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Скобал - Капиталец

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

spiro_jas

46

3234

Саб Ное 15, 2014 9:38 am

kire Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења D-A-M - БОЛОНЕЗИ - искуства

Boris75

1

508

Саб Ное 15, 2014 1:24 am

ANGEL RIBAR Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крап КАПИТАЛЕЦ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

spiro_jas

14

1450

Нед Oкт 05, 2014 10:11 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ALCEDO - Болонези - искуства

spiro_jas

1

516

Чет Oкт 02, 2014 4:20 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТоП Модели на Тапи за Речен риболов со БОЛОНЕЗ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

spiro_jas

119

4400

Нед Aвг 24, 2014 12:39 am

dragandrazo Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења MITCHELL - БОЛОНЕЗИ - искуства

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

ribarce

21

1649

Чет Aпр 03, 2014 8:02 pm

okiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Препорака за БОЛОНЕЗ - 5М

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

LedeniRibar

13

1377

Саб Феб 22, 2014 7:21 pm

Feki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења БОЛОНЕЗ - со Фабрички окца или Директаш со врзани ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

Bobi_Brada

75

3233

Сре Феб 05, 2014 12:15 am

fisherman67 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења TRABUCCO - Болонези - искуства

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

spiro_jas

14

1318

Нед Јан 05, 2014 10:20 pm

zver Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТоП Модели на Тапи за Езерски риболов со БОЛОНЕЗ

Илчо

3

662

Вто Ное 05, 2013 12:01 am

spiro_jas Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 38 теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum