www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 1:22 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [8 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења РИБОЛОВ СО ШТЕК - општо

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

g.cuculoski

46

36359

Пон Сеп 15, 2014 9:34 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Употреба на Cupping Kit чашка за прихранување со Шек

g.cuculoski

3

5782

Вто Јан 21, 2014 2:04 pm

MaximJakiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Натпреварувачко столче ( Платформа )

g.cuculoski

0

3813

Вто Јан 21, 2014 11:34 am

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Изработка на Штек - DAIWA

g.cuculoski

3

5037

Саб Јан 18, 2014 9:09 am

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Опрема за штек

JaneMK

7

7095

Пет Јан 17, 2014 10:32 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со ШТЕК - ПРИХРАНА

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

g.cuculoski

56

31591

Пет Јан 17, 2014 12:08 am

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Школски видеа

JaneMK

3

5293

Сре Јан 08, 2014 11:43 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со Штек - на Река

g.cuculoski

1

3713

Нед Дек 29, 2013 10:54 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [8 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum