www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 12:55 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [32 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Svetsko vo plivka - Belgija 2017

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

18

19807

Пет Дек 22, 2017 9:33 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Liga 2017

AleksandarTrta

1

4739

Чет Aпр 20, 2017 7:50 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Конечни резултати од пливка за репрезентација на Македонија

Филип

2

4428

Сре Oкт 12, 2016 1:22 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења SUPER LIGA 2016 - Plivka

g.cuculoski

6

5926

Вто Oкт 04, 2016 12:01 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења 63rd Coarse Angling World Championship for Nations - REPORT

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

g.cuculoski

15

10862

Пон Сеп 26, 2016 1:35 am

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти 63rd Coarse Angling World Championship for Nations

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

ТафТабиТ

41

22930

Пет Сеп 23, 2016 7:44 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Konecni rezultati Liga - Plivka 2016

g.cuculoski

4

4999

Пон Jун 27, 2016 2:53 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења REZULTATI od I Kolo - Plivka - 2016

g.cuculoski

3

4660

Чет Maј 19, 2016 7:25 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења REZULTATI vo SUPER LIGA 2015 - Plivka

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

g.cuculoski

15

10533

Пон Oкт 05, 2015 2:31 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења S.P. 2015 ( Plivka ) - 12-13 .Sep.2015 reka Sava - Radece

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

g.cuculoski

41

23135

Пет Сеп 18, 2015 4:49 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења KONECNI REZULTATI- RIBAR 2011 Plivka Ekipno + Poedineco-2014

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

g.cuculoski

12

9718

Пет Јан 02, 2015 11:45 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења SVETSKO PRVENSTVO - SV.MARIJA ,PRELOG -HRVATSKA 2014

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

ТафТабиТ

74

36814

Пон Сеп 22, 2014 2:56 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меморијален куп ,, МРЕНА ,, - Крушево 2014 19.07.2014

g.cuculoski

3

5171

Сре Сеп 10, 2014 8:12 pm

bokicileВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Државен КУП ,, ИЛИНДЕН ,, - 2014 ( Пливка )

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

g.cuculoski

24

15409

Сре Сеп 10, 2014 8:10 pm

bokicileВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лига 2014 - ПЛИВКА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2223242526 ]

g.cuculoski

256

86175

Пет Aвг 01, 2014 4:28 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Svetsko klubsko prvenstvo ,,RADECE - Slovenija ,, 2014

g.cuculoski

2

4422

Нед Jун 08, 2014 7:50 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПЕТИЦИЈА ЗА БЕСПЛАТНА ДОЗВОЛА ЗА СПОРТСКИ РИБОЛОВЦИ во МКД

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

g.cuculoski

48

24724

Вто Maр 25, 2014 9:35 am

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ГОЛЕМО ДЕРБИ - RIBAR 2011 vs OSKAR - 2014 година

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

g.cuculoski

79

35345

Пон Maр 24, 2014 10:28 am

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТРЕНИНЗИ - Градски парк / Match Team Ribar 2011

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

g.cuculoski

12

9081

Чет Maр 13, 2014 8:43 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења 9 КУП / Јадранско Подунавски земји ,,Пливка,,Тузла,БиХ 2014

g.cuculoski

0

3310

Пет Maр 07, 2014 12:33 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Светско првенство во Пливка 2014 - Хрватска Св. Марија канал

g.cuculoski

6

6015

Вто Феб 04, 2014 11:18 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Новата патека за Супер Лига - Пливка 2014

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

g.cuculoski

59

31929

Пон Феб 03, 2014 10:01 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења НАТПРЕВАРИ - ЈАДИЦА СО ПЛИВКА (општо)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

DUMBAL

134

56303

Пет Дек 27, 2013 10:14 am

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Европско Првенство во Пливка - 2013

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Предраг

53

30097

Сре Дек 25, 2013 10:40 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СПОРТСКО - РИБОЛОВЕН ТИМ - РИБАР 2011 за 2014 година

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

g.cuculoski

28

16717

Сре Дек 25, 2013 9:06 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [32 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum