www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maј 28, 2023 6:06 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [26 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Река ТРЕСКА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4748495051 ]

Crucial

501

150986

Пет Jун 19, 2020 10:07 pm

RibaroВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река РАДИКА

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Dragan

57

35382

Пон Сеп 30, 2019 10:41 am

makedoniumВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Река ВАРДАР

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS145146147148149 ]

Poliz

1485

278916

Пет Aпр 19, 2019 2:44 pm

гоцеВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ГРАДЕШКА РЕКА

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

spiro_jas

15

12308

Саб Сеп 15, 2018 8:53 am

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река БРЕГАЛНИЦА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

nikola

106

49532

Сре Jул 18, 2018 8:29 pm

vladВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Река ЦРН ДРИМ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS6768697071 ]

Филип

709

166751

Пон Jун 04, 2018 2:39 pm

dime87Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рекичките на Баба Планина од Битола кон Грција имаат ли риба

koletheman

0

3874

Чет Јан 18, 2018 6:41 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река КОЊАРКА - Мариово

Krki

9

7410

Пет Ное 17, 2017 3:51 am

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река ПЧИЊА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS8990919293 ]

Poliz

925

203427

Пон Aвг 07, 2017 10:55 am

DadoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река Сапунчица - село Дихово, Битола

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

koletheman

12

9458

Сре Jул 19, 2017 7:21 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЦРНА РЕКА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1920212223 ]

Баџо

227

73017

Чет Jун 15, 2017 9:41 am

Goce BitolskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења РЕВИРИ(реки) БЕЗ КОНЦЕСИЈА(Забранет Риболов !)

vasil

9

7346

Пон Maр 13, 2017 9:42 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река ЛЕПЕНЕЦ

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

akiribar

24

13783

Пет Ное 04, 2016 2:18 am

Zoki ribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРИВА РЕКА - КУМАНОВО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

dobre2000

63

29696

Пон Jун 13, 2016 11:30 pm

zasovВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река БАБУНА

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Keltan

14

8961

Сре Aпр 13, 2016 8:40 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Од утре почнува сезоната на пастрмката 01.03.2016 ТРЕСКА-1

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Bojan D.A.M

43

22004

Пет Maр 04, 2016 6:30 pm

Bojan D.A.MВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболовен ревир "ТРЕСКА" -1

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Bojan D.A.M

32

16830

Вто Феб 23, 2016 12:36 pm

Bojan D.A.MВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река Струмица

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Poliz

32

15605

Сре Феб 04, 2015 11:12 am

zoran-usiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Црна река - од брана Тиквешко до улив во Вардар

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Keltan

13

8182

Сре Дек 10, 2014 8:40 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења РЕКА ТОПОЛКА

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Poliz

25

11104

Чет Maј 29, 2014 12:03 pm

VladoMKDВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Порибување на Црн Дрим 01.12.2013 година

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

emil.matoski

24

10949

Сре Дек 04, 2013 9:06 pm

laguna644Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Порибување на Вевчанска Река

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

emil.matoski

23

11245

Нед Дек 01, 2013 3:30 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења made by God & made by man( Крива река)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

11

7788

Саб Jун 15, 2013 5:45 pm

kireВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kitka Kadina reka

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

ribarottt

37

18597

Пон Jун 10, 2013 6:29 pm

cakuleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река ЕЛЕШКА

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

spiro_jas

12

8218

Сре Феб 20, 2013 2:22 am

spiro_jasВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [26 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum