www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 12:35 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 14 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Пчиња-Спин

filipco

3

1547

Вто Jун 04, 2019 9:54 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења како да го затегнам влакното на оршата

blagojkk

4

1981

Пет Aвг 24, 2018 8:10 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дали е возможно да се лови на тапа со силиконска ларва

koletheman

6

1539

Пон Ное 06, 2017 3:11 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Техника за бојник на река

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Dimitar

21

3505

Пон Oкт 23, 2017 6:54 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Константна Опрема

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Илчо

10

1969

Чет Maр 02, 2017 6:51 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Dali rasipano sirenje e dobar dodatok za prihrana?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Јане

17

2484

Нед Сеп 14, 2014 2:37 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како не треба да се држи риба

Филип

0

875

Сре Jул 30, 2014 1:02 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Начин чување црви при риболов

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

stefci

14

2294

Сре Феб 05, 2014 2:14 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меч, Телемеч или Болонез

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Krki

39

4408

Пон Дек 23, 2013 12:36 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pomos od skopskite kolegi(taparosi)

ilce_ohrid

4

1454

Сре Oкт 23, 2013 4:00 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Се исплаќа ли? (Сет за риболов)

zalxov

5

1424

Чет Oкт 18, 2012 11:45 pm

zalxov Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kако до бојник

kire

1

1078

Пон Jул 23, 2012 3:47 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Idealni karakteristiki za ribolovna oprema na ezerce Konce

frontier

9

1620

Пет Oкт 21, 2011 2:43 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗАМРСЕН КОНЕЦ

kompir99

0

819

Чет Феб 10, 2011 11:55 pm

kompir99 Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 14 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum