www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 1:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [20 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Очекувањето како поттик, или како маана кај риболовците ?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Boris

13

14933

Вто Jул 25, 2017 11:57 am

KremenadlaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Духовен развој на риболовецот

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1617181920 ]

гоце

192

72579

Саб Jул 01, 2017 4:15 pm

гоцеВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Cuvanje na ribata

Dosaden

7

6568

Пон Дек 05, 2016 9:10 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Давај клуч

vasil

0

3650

Пон Jул 25, 2016 8:54 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kako jas go dozivuvam ribolovot i sto toj prestavuva za mene

igork

3

4849

Пет Jул 08, 2016 11:14 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЛОВЕЊЕ НА РИБИ ВО МРЕСТ ???

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Boris

28

17135

Сре Maј 18, 2016 4:59 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ваши сугестии за подобрување на ситуацијата со риболовот

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS678910 ]

Миле Хаас

94

43910

Чет Maј 12, 2016 12:26 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења РАЗЛИКА помеѓу "СПОРТСКИ" и "РЕКРЕАТИВЕН" Риболов

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

Spaiva

63

32691

Пет Aпр 17, 2015 9:53 am

SpaivaВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате иронија, цинизам болест кај нас маќедонците

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

kireelektron

49

26594

Сре Јан 21, 2015 8:36 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Како станав рибар ;)

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Филип

39

20901

Саб Ное 01, 2014 4:52 am

SantaFeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ФаТи ПуШТи - Catch & Release (слики и видеа) - 2014

spiro_jas

8

7820

Саб Сеп 20, 2014 6:32 pm

LepiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Развој на риболовниот туризам

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

JaneMK

27

15152

Пет Сеп 05, 2014 7:42 pm

kireelektronВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Психолошки профил на риболовец

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

tapa

17

10714

Сре Сеп 03, 2014 3:07 pm

VladoMKDВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ФаТи - ПуШтИ (Catch & Release)- ОПШТО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1314151617 ]

howitz

165

62475

Сре Aпр 09, 2014 7:26 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сам по риба или во друштво ?

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

pator

29

16914

Саб Maр 01, 2014 9:39 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Еволуција на риболовецот- Што бевме, а што сме денес-Примери

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1819202122 ]

Daniel

211

73696

Чет Јан 16, 2014 12:11 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ФаТи ПуШТи - Catch & Release (слики и видеа) -2013

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

16

11777

Вто Ное 12, 2013 11:18 pm

MaximJakiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ФаТи ПуШТи - Catch & Release (слики и видеа) - 2012

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

spiro_jas

36

21890

Вто Maр 19, 2013 11:11 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Бојник на трокука, ЗА или ПРОТИВ?

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

kire

69

33581

Сре Сеп 19, 2012 5:35 am

Jovan BojcovskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Колегијалност при рибарење - Grizit more grizit ?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Илчо

12

8308

Саб Aвг 11, 2012 10:13 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [20 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum