www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 7:06 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [80 теми ]  Оди на страна 1234»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења АКУМУЛАЦИЈА-ПРИЛЕП

Raghnar

1

14867

Сре Jун 01, 2022 9:19 pm

RaghnarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS200201202203204 ]

Poliz

2038

398787

Вто Maр 23, 2021 8:54 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти АКУМУЛАЦИЈА - МАНТОВО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1415161718 ]

zalxov

174

96201

Пон Aвг 26, 2019 1:25 pm

citronВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ОХРИДСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS128129130131132 ]

Boris

1314

302609

Нед Aвг 04, 2019 11:53 am

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти МАВРОВСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS96979899100 ]

saso

995

263449

Сре Jул 31, 2019 8:46 pm

filipcoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДЕБАРСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS5960616263 ]

pirati

627

200252

Сре Aпр 10, 2019 2:54 pm

goran_ohridВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КОЗЈАК

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS262263264265266 ]

Poliz

2658

473958

Чет Maр 28, 2019 12:03 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПАЉУРЦИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

DEAN

137

82814

Пет Maр 22, 2019 9:29 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТИКВЕШКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4344454647 ]

AntonioVe

466

161911

Вто Maр 19, 2019 2:46 pm

zokimkdВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења МАВРОВИЦА Св. Николе

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS8990919293 ]

zikobugi

925

232428

Пон Maр 04, 2019 7:20 pm

DavidRibarВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Крапска опрема 3 дена користена

Bojan ribar

3

7269

Сре Сеп 12, 2018 10:49 pm

Bojan ribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ВЕЛЕШКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS135136137138139 ]

Poliz

1386

292592

Чет Сеп 06, 2018 3:43 pm

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4344454647 ]

Баџо

462

152678

Пет Aвг 17, 2018 7:45 pm

bubo skopjeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО позади ОКТА-рафинерија - БУЧИНЦИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1617181920 ]

NATURALE

191

99521

Пет Aпр 13, 2018 4:20 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО ТРЕСКА

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

kircask

52

40328

Вто Јан 16, 2018 12:55 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ЕЗЕРО ГЛОБОЧИЦА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS108109110111112 ]

Drim

1114

266037

Пон Aвг 21, 2017 7:58 pm

goran_ohridВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО КАЛИМАНЦИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

Poliz

138

72336

Саб Aвг 19, 2017 9:58 am

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ГОГОМОНД

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS3233343536 ]

Piksi man

359

122327

Сре Aвг 09, 2017 1:48 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРУШЕВСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

spiro_jas

140

71837

Сре Jул 12, 2017 7:10 pm

rade1986Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СЛАТИНСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1617181920 ]

pirati

197

81279

Саб Jул 08, 2017 9:47 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Езеро ГРАДЧЕ - Кочанско

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

Spaiva

113

54609

Нед Aпр 30, 2017 3:01 pm

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ОТОШНИЦА

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

robi-wolf

16

13143

Вто Aпр 25, 2017 10:19 pm

LedeniRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Stopanski ribolov - Da ili Ne ???

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

23

16280

Вто Maр 28, 2017 1:48 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗА ПРВ ПАТ НА СПИНИНГ

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

caparius

10

10390

Пон Maр 27, 2017 12:48 pm

capariusВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ротинско езеро

Oliver^

4

6354

Нед Јан 22, 2017 1:32 pm

Oliver^Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [80 теми ]  Оди на страна 1234»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 14 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum