www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 5:16 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [80 теми ]  Оди на страна 1234»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења АКУМУЛАЦИЈА-ПРИЛЕП

Raghnar

1

14839

Сре Jун 01, 2022 9:19 pm

RaghnarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS200201202203204 ]

Poliz

2038

398663

Вто Maр 23, 2021 8:54 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти АКУМУЛАЦИЈА - МАНТОВО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1415161718 ]

zalxov

174

96130

Пон Aвг 26, 2019 1:25 pm

citronВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ОХРИДСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS128129130131132 ]

Boris

1314

302497

Нед Aвг 04, 2019 11:53 am

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти МАВРОВСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS96979899100 ]

saso

995

263374

Сре Jул 31, 2019 8:46 pm

filipcoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДЕБАРСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS5960616263 ]

pirati

627

200168

Сре Aпр 10, 2019 2:54 pm

goran_ohridВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КОЗЈАК

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS262263264265266 ]

Poliz

2658

473791

Чет Maр 28, 2019 12:03 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПАЉУРЦИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

DEAN

137

82760

Пет Maр 22, 2019 9:29 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТИКВЕШКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4344454647 ]

AntonioVe

466

161859

Вто Maр 19, 2019 2:46 pm

zokimkdВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења МАВРОВИЦА Св. Николе

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS8990919293 ]

zikobugi

925

232370

Пон Maр 04, 2019 7:20 pm

DavidRibarВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Крапска опрема 3 дена користена

Bojan ribar

3

7265

Сре Сеп 12, 2018 10:49 pm

Bojan ribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ВЕЛЕШКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS135136137138139 ]

Poliz

1386

292515

Чет Сеп 06, 2018 3:43 pm

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4344454647 ]

Баџо

462

152625

Пет Aвг 17, 2018 7:45 pm

bubo skopjeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО позади ОКТА-рафинерија - БУЧИНЦИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1617181920 ]

NATURALE

191

99475

Пет Aпр 13, 2018 4:20 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО ТРЕСКА

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

kircask

52

40304

Вто Јан 16, 2018 12:55 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ЕЗЕРО ГЛОБОЧИЦА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS108109110111112 ]

Drim

1114

265956

Пон Aвг 21, 2017 7:58 pm

goran_ohridВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО КАЛИМАНЦИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

Poliz

138

72268

Саб Aвг 19, 2017 9:58 am

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ГОГОМОНД

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS3233343536 ]

Piksi man

359

122228

Сре Aвг 09, 2017 1:48 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРУШЕВСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

spiro_jas

140

71762

Сре Jул 12, 2017 7:10 pm

rade1986Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СЛАТИНСКО ЕЗЕРО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1617181920 ]

pirati

197

81194

Саб Jул 08, 2017 9:47 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Езеро ГРАДЧЕ - Кочанско

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

Spaiva

113

54556

Нед Aпр 30, 2017 3:01 pm

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ОТОШНИЦА

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

robi-wolf

16

13130

Вто Aпр 25, 2017 10:19 pm

LedeniRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Stopanski ribolov - Da ili Ne ???

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

23

16257

Вто Maр 28, 2017 1:48 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗА ПРВ ПАТ НА СПИНИНГ

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

caparius

10

10383

Пон Maр 27, 2017 12:48 pm

capariusВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ротинско езеро

Oliver^

4

6347

Нед Јан 22, 2017 1:32 pm

Oliver^Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [80 теми ]  Оди на страна 1234»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 11 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum