www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 02, 2021 4:51 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 79 теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Атачменти ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 200 201 202 203 204 ]

Poliz

2038

160728

Вто Maр 23, 2021 8:54 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти АКУМУЛАЦИЈА - МАНТОВО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 14 15 16 17 18 ]

zalxov

174

47084

Пон Aвг 26, 2019 1:25 pm

citron Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ОХРИДСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 128 129 130 131 132 ]

Boris

1314

127717

Нед Aвг 04, 2019 11:53 am

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти МАВРОВСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 96 97 98 99 100 ]

saso

995

118398

Сре Jул 31, 2019 8:46 pm

filipco Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДЕБАРСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 59 60 61 62 63 ]

pirati

627

97257

Сре Aпр 10, 2019 2:54 pm

goran_ohrid Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КОЗЈАК

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 262 263 264 265 266 ]

Poliz

2658

196790

Чет Maр 28, 2019 12:03 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПАЉУРЦИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 ]

DEAN

137

39057

Пет Maр 22, 2019 9:29 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТИКВЕШКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 43 44 45 46 47 ]

AntonioVe

466

79610

Вто Maр 19, 2019 2:46 pm

zokimkd Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења МАВРОВИЦА Св. Николе

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 89 90 91 92 93 ]

zikobugi

925

99295

Пон Maр 04, 2019 7:20 pm

DavidRibar Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Крапска опрема 3 дена користена

Bojan ribar

3

3195

Сре Сеп 12, 2018 10:49 pm

Bojan ribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ВЕЛЕШКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 135 136 137 138 139 ]

Poliz

1386

120142

Чет Сеп 06, 2018 3:43 pm

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 43 44 45 46 47 ]

Баџо

462

76076

Пет Aвг 17, 2018 7:45 pm

bubo skopje Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО позади ОКТА-рафинерија - БУЧИНЦИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 16 17 18 19 20 ]

NATURALE

191

45573

Пет Aпр 13, 2018 4:20 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО ТРЕСКА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

kircask

52

17153

Вто Јан 16, 2018 12:55 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ЕЗЕРО ГЛОБОЧИЦА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 108 109 110 111 112 ]

Drim

1114

120943

Пон Aвг 21, 2017 7:58 pm

goran_ohrid Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО КАЛИМАНЦИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 ]

Poliz

138

36691

Саб Aвг 19, 2017 9:58 am

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ГОГОМОНД

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 32 33 34 35 36 ]

Piksi man

359

60004

Сре Aвг 09, 2017 1:48 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРУШЕВСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 ]

spiro_jas

140

33182

Сре Jул 12, 2017 7:10 pm

rade1986 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СЛАТИНСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 16 17 18 19 20 ]

pirati

197

38622

Саб Jул 08, 2017 9:47 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Езеро ГРАДЧЕ - Кочанско

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

Spaiva

113

25193

Нед Aпр 30, 2017 3:01 pm

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ОТОШНИЦА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

robi-wolf

16

5917

Вто Aпр 25, 2017 10:19 pm

LedeniRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Stopanski ribolov - Da ili Ne ???

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

saso

23

7039

Вто Maр 28, 2017 1:48 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗА ПРВ ПАТ НА СПИНИНГ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

caparius

10

4550

Пон Maр 27, 2017 12:48 pm

caparius Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ротинско езеро

Oliver^

4

2873

Нед Јан 22, 2017 1:32 pm

Oliver^ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Селемлијската Брана

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Илчо

41

13126

Вто Oкт 11, 2016 8:51 pm

ico baits Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 79 теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 6 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum