www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Oкт 30, 2020 4:25 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Дишечки комбенизони

mesiah

7

2975

Пон Дек 30, 2019 11:11 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти RIBOCENTAR Skopje + Tetovo

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 23 24 25 26 27 ]

saso

266

33612

Вто Ное 12, 2019 11:16 am

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења merac na dalecina

Zoki rib.prikazni

0

1589

Чет Aпр 11, 2019 2:26 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Акција и Тежина на Фрлање

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

tapa

38

9074

Пон Aпр 01, 2019 7:12 am

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Niski Saem 2019

saso

1

1960

Сре Maр 06, 2019 4:06 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења The Naturalist Riverside

saso

0

1401

Сре Ное 28, 2018 12:38 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења biznis so ribolovna oprema

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

JaneMK

71

12104

Сре Ное 28, 2018 11:16 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каде да најдам сегмент за Formax Visage 5?

Божо

5

2258

Саб Ное 17, 2018 8:27 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења francusko lepce

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

tapa

40

9396

Пон Сеп 10, 2018 2:43 pm

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Шприц

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

vasil

16

5442

Пон Jул 09, 2018 2:33 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сигнализатор - Bait Alarm (направи - преправи)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Bobi_Brada

18

4558

Сре Maј 09, 2018 12:44 am

Oliver^ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Ножеви

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 58 59 60 61 62 ]

Илчо

615

31630

Чет Maр 15, 2018 8:49 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Саем за риболов Ниш 2018

Филип

2

1584

Пон Maр 05, 2018 7:36 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Osaka Fishing show 2018

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

12

3205

Сре Феб 07, 2018 2:22 am

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТИРОЛСКО ДРВЦЕ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 18 19 20 21 22 ]

ilija

219

24831

Чет Феб 01, 2018 1:25 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Историски работи

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

vladimir

11

3531

Чет Јан 11, 2018 4:39 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Fuji Torzite okca

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

saso

48

9447

Нед Дек 10, 2017 3:48 pm

MIHALI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Izrabotka na noz

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 14 15 16 17 18 ]

Keltan

173

19309

Сре Дек 06, 2017 2:43 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Test za nosivost na konci

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

19

4308

Сре Ное 29, 2017 8:05 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења MICROWAVE okca

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Zoki rib.prikazni

11

3461

Нед Ное 26, 2017 4:27 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Float Tube - Belly Boat во Македонија?

Cibre

7

2493

Нед Ное 26, 2017 4:20 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Мит или Вистина - Боја на конец

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

sasokone

41

7780

Нед Ное 26, 2017 4:12 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења naracaj sto sakas

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

sanset

20

5078

Саб Ное 18, 2017 1:06 am

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Drop Shot

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

kompir99

14

3769

Сре Oкт 25, 2017 9:32 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибарски Приказни

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 78 79 80 81 82 ]

saso

817

59341

Вто Oкт 03, 2017 12:46 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Трски

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

28

557

Re: Акција и Тежина на Фрлање

Пон Aпр 01, 2019 7:12 am

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинки

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

38

1032

Re: mashinka(orsha) za rechen

Вто Сеп 19, 2017 6:19 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Друга риболовна опрема

МодераториCOLON Bobi_Brada, ТафТабиТ,  

56

2299

Re: Дишечки комбенизони

Пон Дек 30, 2019 11:11 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Монтажи за риболов

МодераториCOLON Bobi_Brada, Spaiva,  

16

440

Re: ТИРОЛСКО ДРВЦЕ

Чет Феб 01, 2018 1:25 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мамци и прихрана

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

37

1326

Re: francusko lepce

Пон Сеп 10, 2018 2:43 pm

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Направи сам + резервни делови за риболовна опрема

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

76

2428

Re: Шприц

Пон Jул 09, 2018 2:33 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБОЛОВНИ ПРОДАВНИЦИ ОД МАКЕДОНИЈА И СОСЕДСТВОТО КОИ СОРАБОТУВААТ СО ФОРУМОТ

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

6

1178

Re: RIBOCENTAR Skopje + Tetovo

Вто Ное 12, 2019 11:16 am

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Останати риболовни продавници

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva,  

43

1881

Re: Niski Saem 2019

Сре Maр 06, 2019 4:06 pm

Филип Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum