www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 2:02 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Дишечки комбенизони

mesiah

7

14190

Пон Дек 30, 2019 11:11 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиRIBOCENTAR Skopje + Tetovo

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2324252627 ]

saso

266

122916

Вто Ное 12, 2019 11:16 am

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења merac na dalecina

Zoki rib.prikazni

0

6289

Чет Aпр 11, 2019 2:26 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Акција и Тежина на Фрлање

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

tapa

38

36924

Пон Aпр 01, 2019 7:12 am

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Niski Saem 2019

saso

1

9492

Сре Maр 06, 2019 4:06 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења The Naturalist Riverside

saso

0

5700

Сре Ное 28, 2018 12:38 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења biznis so ribolovna oprema

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

JaneMK

71

45997

Сре Ное 28, 2018 11:16 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каде да најдам сегмент за Formax Visage 5?

Божо

5

8679

Саб Ное 17, 2018 8:27 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења francusko lepce

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

tapa

40

36643

Пон Сеп 10, 2018 2:43 pm

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Шприц

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

vasil

16

21173

Пон Jул 09, 2018 2:33 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сигнализатор - Bait Alarm (направи - преправи)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Bobi_Brada

18

17200

Сре Maј 09, 2018 12:44 am

Oliver^Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиНожеви

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS5859606162 ]

Илчо

615

169328

Чет Maр 15, 2018 8:49 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Саем за риболов Ниш 2018

Филип

2

6266

Пон Maр 05, 2018 7:36 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Osaka Fishing show 2018

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

12

12379

Сре Феб 07, 2018 2:22 am

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТИРОЛСКО ДРВЦЕ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1819202122 ]

ilija

219

109806

Чет Феб 01, 2018 1:25 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Историски работи

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

vladimir

11

12935

Чет Јан 11, 2018 4:39 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Fuji Torzite okca

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

saso

48

35384

Нед Дек 10, 2017 3:48 pm

MIHALIВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиIzrabotka na noz

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1415161718 ]

Keltan

173

78741

Сре Дек 06, 2017 2:43 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Test za nosivost na konci

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

19

16700

Сре Ное 29, 2017 8:05 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења MICROWAVE okca

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Zoki rib.prikazni

11

12874

Нед Ное 26, 2017 4:27 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Float Tube - Belly Boat во Македонија?

Cibre

7

9231

Нед Ное 26, 2017 4:20 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиМит или Вистина - Боја на конец

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

sasokone

41

31165

Нед Ное 26, 2017 4:12 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења naracaj sto sakas

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

sanset

20

18875

Саб Ное 18, 2017 1:06 am

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Drop Shot

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kompir99

14

15582

Сре Oкт 25, 2017 9:32 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибарски Приказни

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7879808182 ]

saso

817

245876

Вто Oкт 03, 2017 12:46 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Трски

МодераториCOLONBobi_Brada,  

28

557

Re: Акција и Тежина на Фрлање

Пон Aпр 01, 2019 7:12 am

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинки

МодераториCOLONBobi_Brada,  

38

1032

Re: mashinka(orsha) za rechen

Вто Сеп 19, 2017 6:19 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Друга риболовна опрема

МодераториCOLONBobi_Brada, ТафТабиТ,  

56

2299

Re: Дишечки комбенизони

Пон Дек 30, 2019 11:11 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Монтажи за риболов

МодераториCOLONBobi_Brada, Spaiva,  

16

440

Re: ТИРОЛСКО ДРВЦЕ

Чет Феб 01, 2018 1:25 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мамци и прихрана

МодераториCOLONТафТабиТ,  

37

1326

Re: francusko lepce

Пон Сеп 10, 2018 2:43 pm

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Направи сам + резервни делови за риболовна опрема

МодераториCOLONBobi_Brada,  

76

2428

Re: Шприц

Пон Jул 09, 2018 2:33 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБОЛОВНИ ПРОДАВНИЦИ ОД МАКЕДОНИЈА И СОСЕДСТВОТО КОИ СОРАБОТУВААТ СО ФОРУМОТ

МодераториCOLONТафТабиТ,  

6

1178

Re: RIBOCENTAR Skopje + Tetovo

Вто Ное 12, 2019 11:16 am

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Останати риболовни продавници

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva,  

43

1881

Re: Niski Saem 2019

Сре Maр 06, 2019 4:06 pm

ФилипВиди го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum