www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 12:17 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [16 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ТИРОЛСКО ДРВЦЕ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1819202122 ]

ilija

219

109217

Чет Феб 01, 2018 1:25 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Drop Shot

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kompir99

14

15531

Сре Oкт 25, 2017 9:32 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења SIDEFLOAT

akiribar

0

4372

Пон Jун 06, 2016 11:50 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пилешко ДРОБЧЕ

Bobi_Brada

1

4494

Вто Дек 01, 2015 8:55 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења vaser kugla

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

dzver

11

10002

Чет Aвг 13, 2015 4:49 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Систем сo вaсер куглa и мушици

limun75

2

5156

Вто Aпр 07, 2015 7:31 pm

AzderВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболовни чворови

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

PERUN

41

27993

Вто Ное 11, 2014 8:58 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Predvez/podvez za klen

macko903

5

6436

Вто Jун 17, 2014 10:23 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења cvorovi

JaneMK

2

4929

Нед Феб 02, 2014 6:45 pm

PERUNВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Едукација на млади кадри и афирмација на риболовот кај нив.

okiribar

6

6310

Пон Јан 06, 2014 4:49 pm

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења риболов со дренка, монтажи и мали цаки

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

emil.matoski

12

10412

Нед Oкт 27, 2013 1:55 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ziva ribicka za kostrez

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Млад Риболовец

19

13727

Чет Oкт 18, 2012 3:53 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења montazi za stuka

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

NATURALE

63

33180

Вто Aвг 21, 2012 8:38 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Razlicni vidovi montazi na silikonci

saso

7

7175

Вто Aпр 24, 2012 11:25 pm

Kire.NВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sistemi prezemeni od knigata Tajne ribolova

sasokone

9

7208

Пет Сеп 30, 2011 9:16 am

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Drashkovich sistem

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

13

9117

Саб Maј 28, 2011 1:30 pm

CrucialВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [16 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum