www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Јан 19, 2022 12:01 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Легитимација за рекреативен риболов за 2015

Филип

1

4575

Чет Феб 05, 2015 1:23 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Известување до членовите на форумот

GRUPA NA MODERATORI

4

7723

Пет Ное 29, 2013 9:46 am

Предраг Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Претставување

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 204 205 206 207 208 ]

Poliz

2070

221530

Чет Jун 18, 2020 11:45 pm

Ribaro Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења zdravo

srdbregalnica

0

3750

Вто Сеп 24, 2019 8:51 am

srdbregalnica Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pozdrav drugari

filipco

3

4646

Сре Maј 29, 2019 9:28 pm

filipco Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Место за пробување за (ставање на видеа и слики)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17 ]

Boris

161

56916

Сре Јан 30, 2019 3:16 am

vcv Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pozdrav

Nenadte

6

5709

Вто Јан 22, 2019 4:27 pm

pirati Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пишување во болд, боја и зголемен фонт

saso

1

6508

Сре Jун 28, 2017 2:37 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења NAJLESNO DA POSTAVISH SLIKA NA FORUM

akiribar

6

5842

Вто Aпр 04, 2017 9:29 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Форумот на апликацијата Tapatalk

Филип

3

5066

Вто Maр 28, 2017 10:35 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Проблем со брзината на форумот

Oliver^

7

5765

Пон Јан 23, 2017 1:41 pm

Филип Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Атачменти Упатство за качување слики директно на форум

Spaiva

1

4293

Чет Сеп 15, 2016 8:23 am

Филип Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Измена во правилата и Групата на Модератори

GRUPA NA MODERATORI

4

4689

Сре Jун 15, 2016 1:25 pm

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да ставам ФОТОГРАФИЈА во текст што го пишувам ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Boris

28

17142

Чет Maр 03, 2016 1:35 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Nemozam da prakjam LP

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

ilija

21

13430

Пон Феб 01, 2016 12:20 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Prodazba na mrezi...

nikolovskibt

0

3729

Нед Јан 31, 2016 3:59 am

nikolovskibt Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења zdravo eve me pak !!!

akilles

4

5017

Сре Дек 30, 2015 6:09 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Уништување на езеро Мантово

dameare

4

5151

Саб Сеп 05, 2015 10:38 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења zdravo

aakilles

6

5661

Пон Дек 22, 2014 1:26 pm

aakilles Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Здраво

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Миле Хаас

10

8930

Чет Дек 04, 2014 11:57 pm

ico baits Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате ПРАВИЛА ЗА ОГЛАСУВАЊЕ

GRUPA NA MODERATORI

0

16783

Пон Maр 03, 2014 9:14 am

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КАКО ДА ПОСТАВАМ РЕПОРТАЖА

GRUPA NA MODERATORI

0

3682

Сре Сеп 25, 2013 11:16 am

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Здраво !!

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Александар

13

10240

Пет Сеп 13, 2013 9:29 pm

Александар Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Поздрав до сите рибари

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

fiko

38

20941

Пон Aпр 08, 2013 1:09 pm

ZeleN Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да ставам ВИДЕО во текст што го пишувам ?

Boris

7

6193

Чет Maр 14, 2013 11:44 pm

Kristijan Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења
Нема непрочитани мислења
Правила...

...на однесување на форумот. Прочитај и ПОЧИТУВАЈ.

МодераторCOLON Admin

3

3

ПРАВИЛА ЗА ОГЛАСУВАЊЕ

Пон Maр 03, 2014 9:14 am

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Известувања

МодераториCOLON Admin,  

14

75

Re: Пишување во болд, боја и з

Сре Jун 28, 2017 2:37 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Добредојде на новите членови и претставете се!

МодераториCOLON saso,  

10

2185

Re: Претставување

Чет Jун 18, 2020 11:45 pm

Ribaro Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ВАЖНО - Помош за користење на форумот, поставување слики, видеа итн.

МодераториCOLON Admin, Spaiva,  

17

353

Re: Место за пробување за (ста

Сре Јан 30, 2019 3:16 am

vcv Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum