www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 07, 2023 11:10 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Легитимација за рекреативен риболов за 2015

Филип

1

8653

Чет Феб 05, 2015 1:23 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Известување до членовите на форумот

GRUPA NA MODERATORI

4

12652

Пет Ное 29, 2013 9:46 am

ПредрагВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Претставување

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS204205206207208 ]

Poliz

2070

457542

Чет Jун 18, 2020 11:45 pm

RibaroВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења zdravo

srdbregalnica

0

8226

Вто Сеп 24, 2019 8:51 am

srdbregalnicaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pozdrav drugari

filipco

3

9171

Сре Maј 29, 2019 9:28 pm

filipcoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Место за пробување за (ставање на видеа и слики)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1314151617 ]

Boris

161

104341

Сре Јан 30, 2019 3:16 am

vcvВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pozdrav

Nenadte

6

10930

Вто Јан 22, 2019 4:27 pm

piratiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пишување во болд, боја и зголемен фонт

saso

1

15810

Сре Jун 28, 2017 2:37 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења NAJLESNO DA POSTAVISH SLIKA NA FORUM

akiribar

6

11608

Вто Aпр 04, 2017 9:29 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Форумот на апликацијата Tapatalk

Филип

3

10022

Вто Maр 28, 2017 10:35 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Проблем со брзината на форумот

Oliver^

7

11160

Пон Јан 23, 2017 1:41 pm

ФилипВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате АтачментиУпатство за качување слики директно на форум

Spaiva

1

8375

Чет Сеп 15, 2016 8:23 am

ФилипВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Измена во правилата и Групата на Модератори

GRUPA NA MODERATORI

4

9200

Сре Jун 15, 2016 1:25 pm

GRUPA NA MODERATORIВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да ставам ФОТОГРАФИЈА во текст што го пишувам ?

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Boris

28

31584

Чет Maр 03, 2016 1:35 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Nemozam da prakjam LP

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

ilija

21

25955

Пон Феб 01, 2016 12:20 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Prodazba na mrezi...

nikolovskibt

0

7553

Нед Јан 31, 2016 3:59 am

nikolovskibtВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења zdravo eve me pak !!!

akilles

4

9611

Сре Дек 30, 2015 6:09 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Уништување на езеро Мантово

dameare

4

9852

Саб Сеп 05, 2015 10:38 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења zdravo

aakilles

6

10878

Пон Дек 22, 2014 1:26 pm

aakillesВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Здраво

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Миле Хаас

10

16963

Чет Дек 04, 2014 11:57 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате ПРАВИЛА ЗА ОГЛАСУВАЊЕ

GRUPA NA MODERATORI

0

25287

Пон Maр 03, 2014 9:14 am

GRUPA NA MODERATORIВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КАКО ДА ПОСТАВАМ РЕПОРТАЖА

GRUPA NA MODERATORI

0

7199

Сре Сеп 25, 2013 11:16 am

GRUPA NA MODERATORIВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Здраво !!

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Александар

13

19382

Пет Сеп 13, 2013 9:29 pm

АлександарВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Поздрав до сите рибари

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

fiko

38

39003

Пон Aпр 08, 2013 1:09 pm

ZeleNВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да ставам ВИДЕО во текст што го пишувам ?

Boris

7

11568

Чет Maр 14, 2013 11:44 pm

KristijanВиди го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења
Нема непрочитани мислења
Правила...

...на однесување на форумот. Прочитај и ПОЧИТУВАЈ.

МодераторCOLONAdmin

3

3

ПРАВИЛА ЗА ОГЛАСУВАЊЕ

Пон Maр 03, 2014 9:14 am

GRUPA NA MODERATORIВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Известувања

МодераториCOLONAdmin,  

12

73

Re: Пишување во болд, боја и з

Сре Jун 28, 2017 2:37 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Добредојде на новите членови и претставете се!

МодераториCOLONsaso,  

10

2185

Re: Претставување

Чет Jун 18, 2020 11:45 pm

RibaroВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ВАЖНО - Помош за користење на форумот, поставување слики, видеа итн.

МодераториCOLONAdmin, Spaiva,  

17

353

Re: Место за пробување за (ста

Сре Јан 30, 2019 3:16 am

vcvВиди го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum