www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 05, 2022 3:12 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења In Memoriam

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Филип

48

19933

Вто Jул 19, 2016 2:27 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Што треба, а што не треба да има на Форум ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Boris

41

20146

Пет Maр 04, 2016 12:28 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СОБРАНИЕ НА РИБАР 2011 И ПРОСЛАВА НА ВТОРИОТ РОДЕНДЕН

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Филип

22

11610

Саб Дек 07, 2013 9:50 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Честитки за Нова Година и сите останати ПРАЗНИЦИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 29 30 31 32 33 ]

Boris

329

85748

Пет Aпр 01, 2022 4:53 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења приход - расход во МРФ вака јавно некој да помогне ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

tapa

67

29908

Пет Aпр 26, 2019 6:04 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лаф муабет

Филип

1

3688

Вто Феб 12, 2019 8:06 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Nash na hrvatski jazik

Stefan

0

4281

Саб Дек 22, 2018 4:19 pm

Stefan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СМЕШНИ И ИНТЕРЕСНИ СЛУЧКИ ВО РИБОЛОВОТ

PERUN

5

4999

Сре Aвг 15, 2018 10:00 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Езерата ни се полни и со риби и со рибокрадци

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ]

Филип

105

43421

Пет Maј 25, 2018 4:19 pm

nikola Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Честитки за РОДЕНДЕНИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 272 273 274 275 276 ]

Boris

2751

221688

Пон Maј 14, 2018 3:57 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗЛАТЕН И СРЕБРЕН КАРАС-(Carassius auratus Gibelio)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

spiro_jas

41

20638

Сре Aпр 04, 2018 1:26 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења (DOKUMENTAREN FILM) stradni od voda-stradni za voda

akiribar

0

3035

Саб Maр 17, 2018 1:53 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Novo Video :D

ritamot.na.rekata

1

3661

Саб Maр 17, 2018 1:41 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења YouTube Kanal

ritamot.na.rekata

3

4160

Саб Maр 17, 2018 1:40 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Carp Zwolle 2017

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Spaiva

11

7322

Нед Феб 04, 2018 5:19 pm

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јазовири

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

vasil

13

8384

Пет Јан 05, 2018 10:12 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Екологија - колку ни се чисти реките и езерата

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Филип

21

13067

Пет Јан 05, 2018 3:50 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Предлог проекти за подобра иднина на македонскиот риболов

Boris

5

4705

Чет Дек 28, 2017 9:30 am

kircask Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибарски тетоважи

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Cyco Dule

48

24331

Вто Дек 26, 2017 5:05 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Maestral 9 - Drven Pod

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Dosaden

16

9480

Чет Дек 14, 2017 9:29 pm

tapa Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Rapala katalog 2018

saso

0

2910

Пон Ное 27, 2017 1:06 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Katalog Daiwa 2018

saso

1

3173

Нед Ное 26, 2017 6:08 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Katalog Shimano 2018

saso

1

3135

Нед Ное 26, 2017 5:43 pm

saso Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Софија

vasil

1

3383

Саб Сеп 02, 2017 9:51 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Екологијата во соседните земји

Филип

1

3572

Чет Aвг 31, 2017 11:26 am

Tvrdko Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Духовен развој и еволуција на риболовецот

МодераториCOLON saso, Bobi_Brada,  

20

1098

Re: Очекувањето како поттик, и

Вто Jул 25, 2017 11:57 am

Kremenadla Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Форумот зближува - Форумот едуцира - Форумот помага

МодераториCOLON saso, ТафТабиТ,  

97

2845

Re: Рибарски тетоважи

Вто Дек 26, 2017 5:05 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Разно поврзано со РИБОЛОВ

МодераториCOLON emil.matoski, ТафТабиТ,  

141

4382

Re: приход - расход во МРФ ва

Пет Aпр 26, 2019 6:04 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Разно - неповрзано со Риболов

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

4

3197

Re: Честитки за Нова Година и

Пет Aпр 01, 2022 4:53 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Видови риби, мрестење и информации за рибите

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

48

1610

Re: ЗЛАТЕН И СРЕБРЕН КАРАС-(Ca

Сре Aпр 04, 2018 1:26 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Филмови, линкови и списанија за риболов

МодераториCOLON saso, ТафТабиТ,  

68

460

Nash na hrvatski jazik

Саб Дек 22, 2018 4:19 pm

Stefan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мрежари и останати криволовци

МодераториCOLON emil.matoski,  

67

3532

Re: Езерата ни се полни и со р

Пет Maј 25, 2018 4:19 pm

nikola Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Екологија и заштита на природата

МодераториCOLON Bobi_Brada, ТафТабиТ,  

47

1011

Re: Екологија - колку ни се чи

Пет Јан 05, 2018 3:50 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболовна кујна

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

40

672

Re: Morski specijaliteti

Вто Сеп 20, 2016 9:40 am

ТафТабиТ Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum