www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 7:27 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења In Memoriam

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Филип

48

36921

Вто Jул 19, 2016 2:27 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Што треба, а што не треба да има на Форум ?

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Boris

41

34855

Пет Maр 04, 2016 12:28 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СОБРАНИЕ НА РИБАР 2011 И ПРОСЛАВА НА ВТОРИОТ РОДЕНДЕН

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Филип

22

20284

Саб Дек 07, 2013 9:50 pm

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лаф муабет

Филип

3

18019

Чет Oкт 20, 2022 9:03 am

makedoniumВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Честитки за Нова Година и сите останати ПРАЗНИЦИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2930313233 ]

Boris

329

141684

Пет Aпр 01, 2022 4:53 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења приход - расход во МРФ вака јавно некој да помогне ?

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

tapa

67

53686

Пет Aпр 26, 2019 6:04 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Nash na hrvatski jazik

Stefan

0

18238

Саб Дек 22, 2018 4:19 pm

StefanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СМЕШНИ И ИНТЕРЕСНИ СЛУЧКИ ВО РИБОЛОВОТ

PERUN

5

9296

Сре Aвг 15, 2018 10:00 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Езерата ни се полни и со риби и со рибокрадци

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

Филип

105

83021

Пет Maј 25, 2018 4:19 pm

nikolaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиЧеститки за РОДЕНДЕНИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS272273274275276 ]

Boris

2751

381557

Пон Maј 14, 2018 3:57 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗЛАТЕН И СРЕБРЕН КАРАС-(Carassius auratus Gibelio)

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

spiro_jas

41

49221

Сре Aпр 04, 2018 1:26 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења (DOKUMENTAREN FILM) stradni od voda-stradni za voda

akiribar

0

6190

Саб Maр 17, 2018 1:53 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Novo Video :D

ritamot.na.rekata

1

7163

Саб Maр 17, 2018 1:41 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења YouTube Kanal

ritamot.na.rekata

3

7744

Саб Maр 17, 2018 1:40 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Carp Zwolle 2017

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Spaiva

11

12959

Нед Феб 04, 2018 5:19 pm

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јазовири

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

vasil

13

14483

Пет Јан 05, 2018 10:12 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Екологија - колку ни се чисти реките и езерата

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Филип

21

33345

Пет Јан 05, 2018 3:50 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Предлог проекти за подобра иднина на македонскиот риболов

Boris

5

8246

Чет Дек 28, 2017 9:30 am

kircaskВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибарски тетоважи

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Cyco Dule

48

54368

Вто Дек 26, 2017 5:05 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Maestral 9 - Drven Pod

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Dosaden

16

16461

Чет Дек 14, 2017 9:29 pm

tapaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Rapala katalog 2018

saso

0

5775

Пон Ное 27, 2017 1:06 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Katalog Daiwa 2018

saso

1

6152

Нед Ное 26, 2017 6:08 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Katalog Shimano 2018

saso

1

6075

Нед Ное 26, 2017 5:43 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Софија

vasil

1

6390

Саб Сеп 02, 2017 9:51 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Екологијата во соседните земји

Филип

1

6968

Чет Aвг 31, 2017 11:26 am

TvrdkoВиди го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Духовен развој и еволуција на риболовецот

МодераториCOLONsaso, Bobi_Brada,  

20

1098

Re: Очекувањето како поттик, и

Вто Jул 25, 2017 11:57 am

KremenadlaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Форумот зближува - Форумот едуцира - Форумот помага

МодераториCOLONsaso, ТафТабиТ,  

97

2845

Re: Рибарски тетоважи

Вто Дек 26, 2017 5:05 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Разно поврзано со РИБОЛОВ

МодераториCOLONemil.matoski, ТафТабиТ,  

141

4384

Re: Лаф муабет

Чет Oкт 20, 2022 9:03 am

makedoniumВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Разно - неповрзано со Риболов

МодераториCOLONТафТабиТ,  

4

3197

Re: Честитки за Нова Година и

Пет Aпр 01, 2022 4:53 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Видови риби, мрестење и информации за рибите

МодераториCOLONBobi_Brada,  

48

1610

Re: ЗЛАТЕН И СРЕБРЕН КАРАС-(Ca

Сре Aпр 04, 2018 1:26 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Филмови, линкови и списанија за риболов

МодераториCOLONsaso, ТафТабиТ,  

68

460

Nash na hrvatski jazik

Саб Дек 22, 2018 4:19 pm

StefanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мрежари и останати криволовци

МодераториCOLONemil.matoski,  

67

3532

Re: Езерата ни се полни и со р

Пет Maј 25, 2018 4:19 pm

nikolaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Екологија и заштита на природата

МодераториCOLONBobi_Brada, ТафТабиТ,  

47

1011

Re: Екологија - колку ни се чи

Пет Јан 05, 2018 3:50 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболовна кујна

МодераториCOLONТафТабиТ,  

40

672

Re: Morski specijaliteti

Вто Сеп 20, 2016 9:40 am

ТафТабиТВиди го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum