www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 07, 2023 12:02 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Правила за Лицитации

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Boris

29

27303

Вто Maр 17, 2020 10:05 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења musicarska oprema

marjan

0

7158

Сре Феб 10, 2021 3:14 pm

marjanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Masinka (orsa) YUMOSHI

Veleso

0

4650

Вто Ное 12, 2019 4:14 pm

VelesoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења TElESKOP

ribariste

0

9042

Нед Jун 09, 2019 10:14 pm

ribaristeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ВКУПНО ЛИЦИТАЦИИ - ЛИЦИТИРАНО - УПЛАТЕНО - НЕУПЛАТЕНО

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Boris

25

20197

Вто Maј 07, 2019 12:22 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Продавам шатор

vasil

0

4850

Пет Maр 22, 2019 6:38 am

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења НОВОГОДИШНИ ЛИЦИТАЦИИ 2019

caparius

1

4936

Нед Јан 27, 2019 9:23 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења MAD Marker KIT

akiribar

1

4859

Сре Јан 23, 2019 7:44 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Книга ,Спортски Риболов”

Stefan

1

4776

Сре Јан 23, 2019 7:27 am

akiribarВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Сет 2

Предраг

4

5915

Сре Јан 16, 2019 10:16 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Мушичарски живинарник + калеми за жила

tapa

3

5556

Сре Јан 16, 2019 10:15 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Vobleri ,, No Name,, - 7

saso

2

5103

Сре Јан 16, 2019 10:14 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате MATZUO DORAGON MINNOW SWIM BAIT

leunovo

5

6288

Сре Јан 16, 2019 10:12 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате ВОБЛЕРИ 4

leunovo

2

5161

Сре Јан 16, 2019 10:11 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате FLEXI JIG VOBLER I MEPS 4

leunovo

2

5146

Сре Јан 16, 2019 10:10 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате beli crvi za SPIN 2

nenad

2

5096

Сре Јан 16, 2019 10:10 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Сет 1

Предраг

2

5164

Сре Јан 16, 2019 10:09 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Тапи и олово

Филип

2

4982

Сре Јан 16, 2019 10:08 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Vobleri ,, No Name ,, - 6

saso

2

5010

Сре Јан 16, 2019 10:07 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Dam

Предраг

1

4566

Сре Јан 16, 2019 10:06 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате 22. Konci COLMIC X5000 i JAXON Carat Premium

Tasim

2

4846

Сре Јан 16, 2019 10:05 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Воблер и блинкер од Сара Спорт

Филип

3

5077

Сре Јан 16, 2019 9:59 pm

sasoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Тапарошки пакет Сара Спорт

Филип

3

5084

Сре Јан 16, 2019 6:35 pm

makedoniumВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Крапски јадици

Trasul

3

5246

Сре Јан 16, 2019 4:30 pm

TrasulВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Fox Zig Line

Trasul

4

5281

Сре Јан 16, 2019 4:29 pm

TrasulВиди го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Купувам

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva,  

1

1

TElESKOP

Нед Jун 09, 2019 10:14 pm

ribaristeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Продавам

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva,  

27

136

musicarska oprema

Сре Феб 10, 2021 3:14 pm

marjanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подарувам

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva,  

13

146

Re: Подарувам кепчиња

Пон Дек 17, 2018 8:56 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Купувам/Продавам - се што не е поврзано со риболов

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva,  

1

4

Re: Приколка во ЕЛЕШЕЦ

Нед Jун 25, 2017 10:00 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења НОВОГОДИШНИ ЛИЦИТАЦИИ 2019

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva,  

134

640

Re: Правила за Лицитации

Вто Maр 17, 2020 10:05 am

sasoВиди го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum