www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Aвг 11, 2020 6:34 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 905 теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 37 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Рибар 2011 / / / крапски куп езеро Бистрица

ТафТабиТ

6

1192

Сре Maј 30, 2018 11:05 am

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јадранско-подунавски куп Џетиња 2018

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Филип

13

1781

Вто Maј 22, 2018 8:28 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења JPK 2018-Pozzz do ekipa

akiribar

0

636

Пон Maј 14, 2018 9:11 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска дружба Езеро Бистрица Рибар 2011 / 2018

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Trasul

13

1596

Чет Maј 10, 2018 7:15 pm

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења INTERNATIONAL CARP CUP RIBAR 2011

akiribar

7

1200

Чет Maј 10, 2018 12:05 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Musicarska Liga 2018

akiribar

0

629

Вто Aпр 24, 2018 7:02 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарска репортажа 2 - Прв риболов на рекичето 2018

Филип

8

1285

Чет Aпр 19, 2018 4:29 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Na bojnik vo Vlae

akiribar

0

645

Вто Aпр 10, 2018 5:31 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења А тргнав по крапови

vasil

6

1039

Вто Aпр 10, 2018 5:10 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења morski vikend po kefaloto

akiribar

8

1123

Сре Aпр 04, 2018 2:21 pm

СЪНДИ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Foto video od ubavinite na Debarsko

akiribar

0

546

Сре Aпр 04, 2018 1:18 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења SKOPJE URBAN RIBOLOV-ZIMA 2018

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

akiribar

13

1787

Пет Maр 16, 2018 12:20 pm

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Krapovite od Bucinci

akiribar

0

647

Вто Maр 13, 2018 6:26 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Majstorite od Spin Liga 2018

akiribar

0

613

Чет Maр 01, 2018 4:03 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Reka Radika-Spin Liga 2018

akiribar

4

789

Сре Феб 28, 2018 1:14 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења REKA RADIKA-SEFTE 2018

akiribar

8

807

Пет Феб 23, 2018 12:32 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Demir Kapija i Klisura Ribolov...

akiribar

3

589

Вто Феб 20, 2018 6:15 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Intervju za Ribarska Vistina !

akiribar

4

534

Вто Феб 20, 2018 6:10 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарска репортажа 1 - Прв риболов на Радика во 2018

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Филип

17

945

Сре Феб 14, 2018 3:03 pm

kire Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења od AKIRIBAR za KOLEGITE RIBARI !!!

akiribar

2

393

Вто Феб 13, 2018 8:09 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења MAKEDONSKITE NAJJAKI KRAPARI NA SVET !!!

akiribar

7

455

Пон Феб 12, 2018 6:15 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Неочекувано на Керкини

Krki

2

343

Пон Дек 18, 2017 11:03 am

СЪНДИ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Еднодневен ноемвриски излет до Пињос

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Boris

12

563

Чет Дек 07, 2017 2:29 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пецање за крај на сезона 2017

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Bobi_Brada

13

611

Сре Ное 15, 2017 8:12 pm

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Морска идила

ТафТабиТ

7

483

Вто Ное 14, 2017 1:55 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 905 теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 5 ELLIPSIS 37 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum