www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Oкт 01, 2020 8:18 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 905 теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 31 32 33 34 35 ELLIPSIS 37 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Вардар-август 2011

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Poliz

25

1392

Сре Aвг 24, 2011 11:18 pm

Poliz Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kratok izlet do Struma!

CASPERSKY

8

940

Саб Aвг 20, 2011 12:11 pm

CASPERSKY Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Debar 13-14.08.2011

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

bube

20

1581

Сре Aвг 17, 2011 11:33 am

Lepi Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кленко на охридско - 2 дел

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Boris

15

1210

Чет Aвг 11, 2011 7:46 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења НА ВАРДАР СО КИРЦА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

$DARE$

14

1182

Сре Aвг 10, 2011 3:52 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Debarsko 31.07.

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

16

1435

Сре Aвг 10, 2011 2:14 am

$DARE$ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења BISTRICA,VERIJA 23-25.2011

bube

3

736

Пон Aвг 08, 2011 10:59 pm

bube Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сандански 05.08.2011

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Dimitar

14

1290

Пон Aвг 08, 2011 8:16 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Vratnica

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

JaneMK

42

2926

Саб Aвг 06, 2011 7:58 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пак на Вардар

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Poliz

25

1750

Сре Aвг 03, 2011 10:44 am

acemaksim Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кленко на Охридско езеро

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Филип

26

1604

Пет Jул 29, 2011 1:20 am

Crucial Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Gogom Mon 24.07.2011

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

filip030682

11

848

Пон Jул 25, 2011 11:30 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pelagicevo

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

JaneMK

11

787

Нед Jул 24, 2011 10:33 pm

oliver Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења UBAVINITE NA EZERO GLOBOCICA I ZAPADOT NA RM!

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

akiribar

43

1858

Саб Jул 23, 2011 4:07 am

Dimitar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења SASO, TIHO, KARLO I ROBERT NA Globocica

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Boris

25

1551

Пон Jул 18, 2011 5:59 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења TEMA:GLOBOCICA CENTARALA 08.07.2011

bube

6

837

Пет Jул 15, 2011 1:01 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења EZERO GLOBOCICA-RIBOLOV NA KRAP

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

akiribar

68

4653

Вто Jул 12, 2011 12:27 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пчиња 02.07.2011

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

kire

10

1164

Пон Jул 04, 2011 7:14 pm

Poliz Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења И јас на спининг :)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Poliz

44

2270

Нед Jул 03, 2011 3:12 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПЧИЊА 26.06.2011

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

kire

19

1447

Вто Jун 28, 2011 1:50 pm

Poliz Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Чекајќи го крапот на Козјак

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Boris

30

2009

Пон Jун 27, 2011 2:17 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕТЕ И ТОА МИ СЕ СЛУЧИ !!! СКРШЕН НОС ЧЕКАЈКИ СОМ !!!

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

$DARE$

19

1136

Пон Jун 27, 2011 1:43 am

$DARE$ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Treska 19-06-2011

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

kompir99

40

2284

Саб Jун 25, 2011 3:04 pm

Млад Риболовец Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КОЗЈАК ПРЕКРАСЕН РИБОЛОВ И ОДЛИЧНО ДРУЖЕЊЕ 04-05 ЈУНИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

$DARE$

14

1504

Чет Jун 23, 2011 8:39 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења CEKANJE NA SOM-SELO NOGAEVCI

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

akiribar

22

1661

Вто Jун 21, 2011 11:17 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 905 теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 31 32 33 34 35 ELLIPSIS 37 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 14 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum