www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 11, 2021 5:18 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 906 теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 33 34 35 36 37
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Ribolov na brzina

CASPERSKY

7

1378

Сре Ное 24, 2010 2:01 am

CASPERSKY Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Алиакмон-зимски риболов 2009

Poliz

2

1118

Сре Ное 10, 2010 9:53 pm

Poliz Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Два кратки ама многу богати излети.

Dimitar

8

2114

Вто Ное 09, 2010 10:46 am

СЪНДИ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Куса прошетка

Poliz

1

1385

Нед Oкт 31, 2010 8:26 am

Pavkata 1977 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења яз.Раковица(релакс и дребни карпчета)

Pavkata 1977

1

1314

Саб Oкт 30, 2010 10:51 am

Poliz Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Скара,бира и шараниии с Ели...

Pavkata 1977

1

1152

Саб Oкт 30, 2010 10:29 am

Poliz Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 906 теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 33 34 35 36 37

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 6 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum