www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 13, 2024 9:38 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [40 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Атачменти Morski specijaliteti

saso

4

17917

Вто Сеп 20, 2016 9:40 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења riba rok na traenje

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

akiribar

10

10167

Чет Aпр 07, 2016 8:22 pm

martinMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења НАЈВКУСНА РИБA

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

ilija

111

48392

Нед Ное 29, 2015 6:02 pm

DanielВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења шо за јадење ?

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

spiro_jas

21

14623

Пон Феб 09, 2015 8:29 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Репортажа од мојот излет

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Krki

18

11877

Саб Јан 31, 2015 10:35 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крап на 1001 начин...

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

sasoj

16

10903

Нед Oкт 12, 2014 12:06 pm

StoleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Полнет ..КРАП..со печурки и чадена сланина

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

okiribar

10

9001

Нед Сеп 28, 2014 3:36 am

SantaFeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Полноќна ..МАВРОВСКА ТАВА..

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

okiribar

17

10844

Чет Jун 26, 2014 9:41 am

okiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СУШЕНИ РИБИ

Deksa

9

6677

Пон Jун 02, 2014 1:41 pm

saso_pepeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пастрмка печена на даска

VladoMKD

7

6010

Пет Maј 30, 2014 12:16 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кленко на ЖАР „А ЛА МРЧО“ :))

Lepi

8

6349

Вто Јан 07, 2014 9:00 pm

VelesoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Полнета --ПАСТРМКА --на мој начин ..Оки-рибар.

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

okiribar

24

14471

Пон Јан 06, 2014 9:30 pm

LepiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Полнет крап

vasil

6

5492

Нед Дек 08, 2013 9:00 pm

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Чаден КЛЕНКО :)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Lepi

12

8643

Саб Ное 23, 2013 11:38 am

LepiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Охридска јагула

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

goran_ohrid

11

8145

Пон Ное 18, 2013 9:50 am

goran_ohridВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риба со кромид,суво грозје и суви сливи-РИБА НА БЛАГ КРОМИД

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

SantaFe

23

13276

Саб Ное 16, 2013 11:00 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Чадена риба

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

goran_ohrid

25

14430

Пон Ное 11, 2013 9:53 am

LepiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Убав Ден на Охридско Езеро со пржало и в`Рерна

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Lepi

10

7938

Пон Ное 04, 2013 9:15 am

kireВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кленко в`Рерна

Lepi

7

5413

Чет Oкт 10, 2013 1:52 pm

$DARE$Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Плашици во тегла.

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

howitz

18

9086

Пон Сеп 16, 2013 11:32 am

capariusВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБЉА ЧОРБА на Вардарски начин а ла Боби БРАДА

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Bobi_Brada

21

11738

Пет Aвг 16, 2013 10:31 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАП на СКАРА Оки-рибар.

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

okiribar

13

8464

Пон Jун 24, 2013 11:12 am

PERUNВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Вкусен ЗИМСКИ КОЛБАС a la $DARE$

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

$DARE$

32

16801

Вто Jун 04, 2013 7:00 pm

$DARE$Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења RIBNA CHORBA

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

akiribar

10

8055

Нед Aпр 14, 2013 9:54 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крап на мој начин (2013)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

robert

17

11304

Сре Феб 20, 2013 1:37 am

robertВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [40 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum