www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 04, 2020 9:03 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема  [ 67 теми ]  Оди на страна 1 2 3 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Езерата ни се полни и со риби и со рибокрадци

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ]

Филип

105

7998

Пет Maј 25, 2018 4:19 pm

nikola Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења БОРБА ПРОТИВ РИБОКРАДЦИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 73 74 75 76 77 ]

Boris

763

19944

Пет Jул 14, 2017 3:50 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења МРЕЖИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Poliz

33

2885

Чет Дек 01, 2016 11:19 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења KOJ E ZAENTERESIRAN NEKA POVELI

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

aleks

37

2763

Пет Феб 12, 2016 7:34 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Борба против концесионери и рибочувари

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

emil.matoski

86

5662

Пон Сеп 14, 2015 3:12 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења kako vo stranstvo

JaneMK

3

785

Саб Maр 21, 2015 9:46 am

VladoMKD Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Регистар на најголеми рибокрадци

Boris

5

958

Саб Јан 10, 2015 11:47 am

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Интервју со мрежарот

ilija

9

1139

Пон Ное 17, 2014 11:49 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО ГЛОБОЧИЦА - Рација

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

JaneMK

57

3739

Сре Сеп 03, 2014 8:15 pm

Drim Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења 07.07.2014 Акција на ДИЗ и МВР на КОЗЈАК

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

tapa

31

2466

Пет Jул 11, 2014 12:11 am

kirkov Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења You Tube Рибокрадци

ТафТабиТ

3

790

Пон Maј 26, 2014 10:48 am

kireelektron Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБОКРАДЦИ на Река ТРЕСКА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

tapa

52

3851

Пет Maј 02, 2014 12:45 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Криволов со Мрежичка на трска(вештерка ...)

spiro_jas

1

652

Пет Aпр 25, 2014 8:47 pm

dragandrazo Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти РИБОКРАДЦИ на Река БРЕГАЛНИЦА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 16 17 18 19 20 ]

Poliz

197

8902

Чет Maр 27, 2014 8:26 am

ljupce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Не сме само ние и нашите соседи, безчуствителни говеда!

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

MaximJaki

10

1253

Сре Јан 29, 2014 7:11 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ribokradstvo

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

zororibar

22

1937

Сре Јан 15, 2014 2:06 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Голем рибарски протест на Денот на водите 22 март - Недела

Boris

5

815

Пет Дек 27, 2013 2:17 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибокрадци на ОХРИДСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 14 15 16 17 18 ]

Филип

178

5351

Сре Дек 25, 2013 7:31 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ribokradci na mreni :(

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

akiribar

47

2522

Сре Дек 25, 2013 6:16 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибокрадци на ПРЕСПАНСКО Езеро

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Ice MAMBA

14

1154

Сре Дек 18, 2013 8:06 am

гоце Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате РИБОКРАДЦИ на Акумулација ГЛОБОЧИЦА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 22 23 24 25 26 ]

Tasim

252

7091

Чет Ное 21, 2013 12:38 pm

shimano Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мрежи на Козјак

fiko

1

541

Вто Ное 05, 2013 8:22 pm

Предраг Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБОКРАДЦИ на Река ПЧИЊА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

kire

46

3033

Пон Ное 04, 2013 4:59 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБОКРАДЦИ на Крива Река

robi-wolf

4

760

Нед Ное 03, 2013 3:17 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења РИБОКРАДЦИ на ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

Иван

77

3300

Нед Ное 03, 2013 3:16 pm

saso Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 67 теми ]  Оди на страна 1 2 3 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum