www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 3:02 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  [27 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења musicarska oprema

marjan

0

4574

Сре Феб 10, 2021 3:14 pm

marjanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Masinka (orsa) YUMOSHI

Veleso

0

4211

Вто Ное 12, 2019 4:14 pm

VelesoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Продавам шатор

vasil

0

4460

Пет Maр 22, 2019 6:38 am

vasilВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Greys Prodigy 12/3

Jovica75

7

6726

Чет Jун 01, 2017 7:43 am

Jovica75Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Продавам сонар Deeper

Jovica75

2

4269

Сре Maј 17, 2017 3:27 pm

Jovica75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Dip Secret Agent

Dimitar

0

3456

Чет Aпр 13, 2017 1:33 pm

DimitarВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате LOWRANCE 5X HDI

Digitech

1

3896

Пет Феб 03, 2017 4:02 pm

DigitechВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате troling elek.motor

JaneMK

4

5015

Саб Ное 19, 2016 12:38 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти leon hoogendijk

JaneMK

1

3892

Саб Ное 19, 2016 11:30 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Воблери, варки, кутија

Boris

3

4710

Вто Jул 19, 2016 11:24 am

BorisВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Крапски стапови

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Boris

18

11685

Пет Maј 27, 2016 4:03 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Продавам shimano technium 2500 fc

Jovica75

3

4771

Чет Maј 12, 2016 11:30 am

Jovica75Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Sportex i Red Arc

Gonny

1

3887

Пет Aпр 15, 2016 10:00 pm

GonnyВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mix, vobleri, pilkeri i castasteri

Gonny

9

6535

Чет Maр 17, 2016 9:56 pm

GonnyВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano SAROS 4000 FA

Gonny

5

5436

Сре Maр 16, 2016 7:58 am

GonnyВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Delkim EV Plus

Dimitar

1

3846

Сре Дек 16, 2015 3:44 pm

DimitarВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Продавам мат и кобра

Jovica75

2

4116

Вто Дек 08, 2015 10:02 pm

Jovica75Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Продавам монофил Shimano Technium

Jovica75

1

3812

Вто Дек 08, 2015 12:24 pm

Jovica75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Trolling motor motorguide

JaneMK

0

3487

Нед Дек 06, 2015 11:07 am

JaneMKВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате DAM NANOFLEX G2

FisherKing

5

5393

Сре Дек 02, 2015 5:12 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате shimano symetre 2500 i okuma lure mania

Gonny

1

3705

Пет Ное 20, 2015 9:11 pm

GonnyВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Воблери

Boris

9

5947

Пон Jул 20, 2015 12:24 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења sakovi

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

JaneMK

22

12245

Пет Aпр 24, 2015 11:32 pm

VardarskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења JRC Contact Rod Bag 13f

Darko Arnaudov

0

3230

Чет Ное 27, 2014 9:39 pm

Darko ArnaudovВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Продавам шоклидер

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Dimitar

14

8319

Сре Aвг 20, 2014 3:06 pm

DimitarВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [27 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum