www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 07, 2023 1:09 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2

Испрати нова тема  [27 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења musicarska oprema

marjan

0

7161

Сре Феб 10, 2021 3:14 pm

marjanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Masinka (orsa) YUMOSHI

Veleso

0

4650

Вто Ное 12, 2019 4:14 pm

VelesoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Продавам шатор

vasil

0

4850

Пет Maр 22, 2019 6:38 am

vasilВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Greys Prodigy 12/3

Jovica75

7

7072

Чет Jун 01, 2017 7:43 am

Jovica75Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Продавам сонар Deeper

Jovica75

2

4524

Сре Maј 17, 2017 3:27 pm

Jovica75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Dip Secret Agent

Dimitar

0

3675

Чет Aпр 13, 2017 1:33 pm

DimitarВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате LOWRANCE 5X HDI

Digitech

1

4131

Пет Феб 03, 2017 4:02 pm

DigitechВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате troling elek.motor

JaneMK

4

5295

Саб Ное 19, 2016 12:38 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти leon hoogendijk

JaneMK

1

4117

Саб Ное 19, 2016 11:30 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Воблери, варки, кутија

Boris

3

4979

Вто Jул 19, 2016 11:24 am

BorisВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Крапски стапови

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Boris

18

12248

Пет Maј 27, 2016 4:03 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Продавам shimano technium 2500 fc

Jovica75

3

5034

Чет Maј 12, 2016 11:30 am

Jovica75Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Sportex i Red Arc

Gonny

1

4116

Пет Aпр 15, 2016 10:00 pm

GonnyВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mix, vobleri, pilkeri i castasteri

Gonny

9

6887

Чет Maр 17, 2016 9:56 pm

GonnyВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano SAROS 4000 FA

Gonny

5

5731

Сре Maр 16, 2016 7:58 am

GonnyВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Delkim EV Plus

Dimitar

1

4075

Сре Дек 16, 2015 3:44 pm

DimitarВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Продавам мат и кобра

Jovica75

2

4365

Вто Дек 08, 2015 10:02 pm

Jovica75Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Продавам монофил Shimano Technium

Jovica75

1

4040

Вто Дек 08, 2015 12:24 pm

Jovica75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Trolling motor motorguide

JaneMK

0

3708

Нед Дек 06, 2015 11:07 am

JaneMKВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате DAM NANOFLEX G2

FisherKing

5

5689

Сре Дек 02, 2015 5:12 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате shimano symetre 2500 i okuma lure mania

Gonny

1

3925

Пет Ное 20, 2015 9:11 pm

GonnyВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Воблери

Boris

9

6314

Пон Jул 20, 2015 12:24 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења sakovi

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

JaneMK

22

12887

Пет Aпр 24, 2015 11:32 pm

VardarskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења JRC Contact Rod Bag 13f

Darko Arnaudov

0

3458

Чет Ное 27, 2014 9:39 pm

Darko ArnaudovВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Продавам шоклидер

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Dimitar

14

8798

Сре Aвг 20, 2014 3:06 pm

DimitarВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [27 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum