www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 3:12 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [141 теми ]  Оди на страна 123456»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Што треба, а што не треба да има на Форум ?

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Boris

41

26396

Пет Maр 04, 2016 12:28 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лаф муабет

Филип

3

7354

Чет Oкт 20, 2022 9:03 am

makedoniumВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења приход - расход во МРФ вака јавно некој да помогне ?

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

tapa

67

39056

Пет Aпр 26, 2019 6:04 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СМЕШНИ И ИНТЕРЕСНИ СЛУЧКИ ВО РИБОЛОВОТ

PERUN

5

6597

Сре Aвг 15, 2018 10:00 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења (DOKUMENTAREN FILM) stradni od voda-stradni za voda

akiribar

0

4143

Саб Maр 17, 2018 1:53 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јазовири

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

vasil

13

10916

Пет Јан 05, 2018 10:12 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Предлог проекти за подобра иднина на македонскиот риболов

Boris

5

6134

Чет Дек 28, 2017 9:30 am

kircaskВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kako da ne go nosam po riba???

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

borce

10

8537

Пет Jун 23, 2017 9:35 pm

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Најчудни места каде што сте биле по риба во Македонија.

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

howitz

10

8241

Пон Maр 27, 2017 8:42 pm

howitzВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Болест кај рибите (рани)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

sasokone

13

9181

Пет Јан 27, 2017 10:52 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Ribarsko vozilo / camec

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

17

10749

Чет Јан 12, 2017 4:32 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Што си купивте / сакате да си купите

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

howitz

17

10497

Вто Јан 10, 2017 8:42 am

ljupceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Луд умора нема

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

vasil

12

8683

Нед Дек 04, 2016 3:17 pm

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pomos za elek za vo camec

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

borce

12

9144

Саб Ное 26, 2016 3:34 pm

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Можност за крапска вода

ace penja

3

4419

Пон Oкт 17, 2016 10:20 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења RIBARSKI MOBILEN TELEFON !

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

akiribar

38

18552

Саб Aвг 20, 2016 3:47 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Опасности од подводни струи

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Boris

10

7821

Саб Aвг 13, 2016 12:52 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Комерцијална вода

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

vasil

17

9734

Вто Maј 31, 2016 4:21 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ваши улови со ,,несекојдневни" мамци

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

GoranRibarce

27

14391

Пет Aпр 08, 2016 10:03 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења IN MEMORIAM

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

marks

12

9431

Пет Maр 18, 2016 1:17 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Акваристиката како дел од нашата пасија

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2425262728 ]

SantaFe

271

89266

Пон Maр 07, 2016 8:30 pm

DanielВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Банирани членови

GRUPA NA MODERATORI

0

3874

Чет Maр 03, 2016 12:49 pm

GRUPA NA MODERATORIВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ring

Keltan

8

6125

Сре Maр 02, 2016 12:31 am

marksВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења tipovi na lovenje :)

Bojan ribar

0

3550

Вто Maр 01, 2016 2:35 am

Bojan ribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибите имаат меморија од 3 секунди - мит или реалност?

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

Филип

60

29157

Пон Феб 29, 2016 8:09 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [141 теми ]  Оди на страна 123456»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum