www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 23, 2019 8:06 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ПРАВИЛНИК ЗА СПИН ЛИГА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Филип

40

2247

Сре Феб 21, 2018 10:59 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Упатство за вадење на спортска легитимација

Филип

0

505

Саб Сеп 20, 2014 2:46 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Evtini vobleri od Aliexpress

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

zorantrajkovskisk

25

2442

Вто Oкт 22, 2019 3:02 pm

Jelo Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СПИН КУПОВИ НА БАЛКАН

predrag1988

8

1043

Чет Сеп 05, 2019 9:31 am

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДАИВА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 17 18 19 20 21 ]

Филип

206

10795

Пет Aвг 30, 2019 9:19 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти NIK VOBLERI

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

leunovo

79

5065

Сре Aвг 28, 2019 11:35 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mag drive или систем на тежински трансфер

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

13

1570

Сре Aвг 28, 2019 11:33 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Major Craft

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

kompir99

33

2800

Сре Aвг 28, 2019 11:31 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења vardarski kamenjari i tinjari

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

akiribar

12

1189

Саб Jун 29, 2019 6:58 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Major craft 662L Fintail 2-10

predrag1988

2

357

Саб Jун 15, 2019 8:58 am

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Спин лига 2019

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

Boris

63

4959

Чет Maр 21, 2019 9:38 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења tehnika na frlanje / Ito craft

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

12

1828

Нед Maр 17, 2019 7:39 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења KLEN 2019

bube

3

757

Сре Maр 06, 2019 9:58 am

makedonium Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СВЕТСКО ПРВЕНСТВО СПИН 2019

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

leunovo

15

1585

Вто Maр 05, 2019 11:48 am

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти DUO

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 32 33 34 35 36 ]

saso

354

11448

Пон Maр 04, 2019 1:48 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Алки на воблер...

makedonium

4

689

Пет Феб 01, 2019 5:43 pm

nenad Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пуштени штуки во македонски езера

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

erlik

20

2334

Пет Јан 11, 2019 4:48 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ezero Vrba Gacko

predrag1988

2

629

Чет Јан 10, 2019 9:17 pm

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sufix

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

saso

29

2858

Пон Јан 07, 2019 11:41 am

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трска за спин

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 45 46 47 48 49 ]

Филип

485

13637

Саб Јан 05, 2019 10:51 pm

Volcko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mavrovski ubavici

saso

2

679

Пет Јан 04, 2019 5:32 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Штука

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

saso

49

4319

Нед Дек 30, 2018 10:17 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења UL silikonci

saso

3

785

Пон Дек 24, 2018 12:40 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења UL - Ултра лајт

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

18

1796

Пон Дек 24, 2018 10:38 am

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Кутија за воблери / торбица

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ljupce

14

1794

Пет Дек 21, 2018 7:14 pm

FisherKing Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Спин општо, натпревари и купови

МодераториCOLON saso,  

47

2240

Re: СПИН КУПОВИ НА БАЛКАН

Чет Сеп 05, 2019 9:31 am

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трски и машинки

МодераториCOLON saso,  

112

2926

Re: ДАИВА

Пет Aвг 30, 2019 9:19 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Воблери

МодераториCOLON saso,  

145

7401

Re: Evtini vobleri od Aliexpre

Вто Oкт 22, 2019 3:02 pm

Jelo Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Метални мамци (блинкери, спинери, цикади)

МодераториCOLON saso,  

42

692

Re: SMITH NIAKIS I AR-S SPINER

Вто Maј 22, 2018 9:26 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Силикони и твистери

МодераториCOLON saso,  

19

274

Re: UL silikonci

Пон Дек 24, 2018 12:40 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Конци и друг спининг прибор

МодераториCOLON saso,  

33

994

Re: Sufix

Пон Јан 07, 2019 11:41 am

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на сом

МодераториCOLON saso,  

30

661

Re: vardarski kamenjari i tinj

Саб Jун 29, 2019 6:58 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на клен

МодераториCOLON saso,  

22

391

Re: KLEN 2019

Сре Maр 06, 2019 9:58 am

makedonium Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на пастрмка

МодераториCOLON saso,  

17

277

Re: tehnika na frlanje / Ito c

Нед Maр 17, 2019 7:39 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на штука

МодераториCOLON saso,  

18

259

Re: Пуштени штуки во македонск

Пет Јан 11, 2019 4:48 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на костреж

МодераторCOLON saso

9

237

Re: Воблер за костреж

Вто Ное 08, 2016 10:56 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на други грабливки

МодераторCOLON saso

8

95

Re: Thailand - egzoticni

Пон Oкт 31, 2016 5:43 pm

Keltan Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum