www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 5:12 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [112 теми ]  Оди на страна 12345»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Трска за спин

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4546474849 ]

Филип

488

176908

Сре Aпр 05, 2023 12:48 am

GoranRibarceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења TRSKA za UL SPIN

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

akiribar

13

15887

Вто Oкт 29, 2019 12:21 am

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДАИВА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1718192021 ]

Филип

206

103968

Пет Aвг 30, 2019 9:19 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Major Craft

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

kompir99

33

29001

Сре Aвг 28, 2019 11:31 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Major craft 662L Fintail 2-10

predrag1988

2

7262

Саб Jун 15, 2019 8:58 am

predrag1988Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pontoon21 psychogun custom rod

limun75

5

7257

Пон Oкт 29, 2018 2:02 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Daiwa exceller 2500 LT

limun75

2

5813

Пон Oкт 22, 2018 8:23 pm

MIHALIВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano masinki - Stella, T.P. .....

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

saso

74

45818

Сре Јан 24, 2018 1:08 am

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kako i od sto se napraveni nasite trski

saso

6

7627

Саб Јан 20, 2018 5:06 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano Ultegra c3000

limun75

2

5500

Сре Дек 20, 2017 6:15 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Okuma

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Филип

39

24223

Нед Ное 26, 2017 4:46 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano exsence 4000M XG

saso

7

6976

Нед Ное 26, 2017 4:41 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења MG Servis - Beograd

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

26

16426

Пет Ное 03, 2017 5:25 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sportex

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

kompir99

30

20556

Нед Oкт 15, 2017 11:03 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења DAIWA 14 MORETHAN 2510R-PE

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

leunovo

24

15036

Саб Oкт 14, 2017 8:25 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Препорака на должина за спин телескоп за мали потоци и реки

koletheman

1

4212

Пет Oкт 06, 2017 9:14 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Abu Garcia Revo Insore 4000

FisherKing

3

5086

Вто Jул 04, 2017 10:33 am

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ZENAQ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

saso

111

45413

Чет Maј 04, 2017 8:45 am

leunovoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Okuma Azores

saso

2

5200

Нед Aпр 30, 2017 8:00 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Xzoga

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

saso

78

38394

Пон Aпр 10, 2017 5:11 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трска за спин

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

13

11462

Пет Aпр 07, 2017 5:36 pm

VlatCoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Teleskop spin trska

tsimonovski

9

8543

Пет Aпр 07, 2017 7:25 am

VlatCoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења New Saltiga 4500 H

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

saso

39

24056

Сре Јан 18, 2017 12:02 am

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Megabass spin trski

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

saso

55

33151

Пет Јан 13, 2017 8:56 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења New Penn ....

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

23

16683

Сре Дек 14, 2016 3:38 pm

CTS-klenВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [112 теми ]  Оди на страна 12345»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum