www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 2:53 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [33 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Плетеница

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

FisherKing

144

68601

Саб Дек 14, 2019 10:15 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sufix

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

29

20860

Пон Јан 07, 2019 11:41 am

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Кутија за воблери / торбица

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ljupce

14

11556

Пет Дек 21, 2018 7:14 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КАКВИ КОНЦИ ИМАМЕ ВО МАКЕДОНИЈА ?

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

rip

54

30243

Чет Jун 21, 2018 3:44 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Се што сакавте да знаете за флуокарбонот

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

saso

46

23708

Нед Ное 26, 2017 3:56 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Daiwa j braid

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

limun75

14

9517

Нед Aвг 13, 2017 12:08 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Power Pro - Original / Fake

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

20

11759

Пон Aпр 03, 2017 3:41 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Lip Grip

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Илчо

19

11127

Чет Maр 30, 2017 5:40 pm

nenadВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Spoj petenica so fluocarbon

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

saso

38

18848

Чет Дек 01, 2016 1:16 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Shimano Kariki Braid

limun75

0

2959

Чет Дек 01, 2016 6:03 am

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Decoy

saso

2

3662

Чет Aвг 18, 2016 12:03 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења VARIVAS плетеници

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

sinooksk

12

7800

Пет Jун 10, 2016 9:31 pm

kompir99Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Berkley Fireline

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

akiribar

11

7005

Чет Maр 03, 2016 4:00 pm

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Berkley Whiplash CAMO

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Poliz

20

10309

Сре Maр 02, 2016 9:32 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Spasuvac na Vobleri ,kasiki . . ..

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Keltan

19

10461

Пон Феб 29, 2016 2:03 pm

leunovoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења fluorokarbon

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

kompir99

138

48283

Чет Феб 18, 2016 12:34 am

piratiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Duo lock kopci

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

saso

59

25226

Вто Феб 16, 2016 2:06 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ednokraki jadici (ami hooks)

kompir99

9

5886

Пет Ное 27, 2015 3:41 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Berkley NanoFil

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

Филип

140

44414

Вто Ное 24, 2015 3:12 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Предвез сајла - направи сам

saso

8

5360

Нед Ное 15, 2015 2:23 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења YGK pletenici Japan

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

CTS-klen

18

8494

Пон Сеп 14, 2015 8:00 pm

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Резултати од тестирање на плетеници, монофили и ФК

Филип

0

2744

Вто Aвг 25, 2015 8:55 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Berkley® Black Velvet

Keltan

8

5399

Сре Oкт 29, 2014 5:17 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Trokraki jadici

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

saso

37

16947

Чет Aпр 17, 2014 10:54 am

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења XZOGA JIGGING PE

sinooksk

6

5027

Чет Феб 20, 2014 1:03 am

piratiВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [33 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum