www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 01, 2023 3:54 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [146 теми ]  Оди на страна 123456»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Kako se raboti so Vobler . . . .

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Keltan

15

12396

Пет Jул 10, 2020 9:26 pm

vladic3110Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Handmade vobler

predrag1988

0

3421

Нед Дек 22, 2019 1:59 pm

predrag1988Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Evtini vobleri od Aliexpress

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

zorantrajkovskisk

25

16857

Вто Oкт 22, 2019 3:02 pm

JeloВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти NIK VOBLERI

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

leunovo

79

38830

Сре Aвг 28, 2019 11:35 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mag drive или систем на тежински трансфер

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

13

10788

Сре Aвг 28, 2019 11:33 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти DUO

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS3233343536 ]

saso

354

101462

Пон Maр 04, 2019 1:48 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Алки на воблер...

makedonium

4

5159

Пет Феб 01, 2019 5:43 pm

nenadВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Longin Jinpen

saso

1

3847

Чет Дек 13, 2018 12:46 am

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења LAZART

leunovo

2

4355

Сре Дек 12, 2018 10:00 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Vobleri ZEKA

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4546474849 ]

kircask

482

127573

Сре Ное 28, 2018 2:22 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Нови воблери во колекцијата

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

jontra_man

43

22427

Пон Ное 26, 2018 8:44 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Vobleri UJKA

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

FisherKing

75

33995

Нед Oкт 14, 2018 7:41 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Savage Gear vobleri

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

10

8232

Саб Aвг 11, 2018 9:15 am

aleksВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Megabass

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

saso

140

49130

Вто Maј 22, 2018 9:29 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kineski povekjedelen vobler MULTI SEGMENT

koletheman

0

3362

Саб Aпр 21, 2018 1:07 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења RAPALA

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1314151617 ]

FisherKing

162

60163

Нед Феб 18, 2018 12:23 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Yogi дводелни

koletheman

6

5377

Нед Ное 26, 2017 9:56 am

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења 2Pike

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

saso

35

19604

Вто Aпр 11, 2017 11:53 am

kompir99Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Галерија : Домашно производство

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS5152535455 ]

howitz

547

129488

Пон Aпр 10, 2017 10:24 am

makedoniumВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Z-Wobbler

saso

9

6480

Пет Aпр 07, 2017 10:18 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Ruzno pace

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

FisherKing

38

19207

Пет Aпр 07, 2017 8:27 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења VOBLER INVADER pobednik vo inovacija 2017

akiribar

2

3683

Сре Aпр 05, 2017 8:28 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Namotuvanje konec na masinka

CTS-klen

2

3777

Сре Maр 29, 2017 5:10 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења JACK FIN

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

24

11910

Пон Феб 20, 2017 8:25 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Krundza

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

kompir99

47

21135

Пет Јан 27, 2017 1:44 am

PERUNВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [146 теми ]  Оди на страна 123456»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum