www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 12:26 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [42 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења SMITH NIAKIS I AR-S SPINERI (BLINKERI)

leunovo

7

11895

Вто Maј 22, 2018 9:26 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рон Томсон

ТафТабиТ

0

3816

Вто Ное 21, 2017 11:31 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења SPINNERBAIT

ТафТабиТ

6

5800

Вто Ное 21, 2017 11:26 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кинески Jig-ови

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

bato

19

11347

Пет Jун 30, 2017 8:57 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти LAV

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

pirati

31

17484

Нед Aпр 02, 2017 2:12 pm

leunovoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Rotex spineri - Savage Gear

saso

4

4753

Чет Maр 30, 2017 11:25 pm

nenadВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mepps cyclops

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

saso

44

22999

Чет Maр 30, 2017 4:52 am

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Blue Fox minnow spin

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

FisherKing

10

7982

Чет Maр 30, 2017 4:50 am

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ..JAXON..

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

okiribar

12

8884

Сре Maр 29, 2017 8:22 pm

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења TIEMCO Lightning Wobbler

leunovo

9

6500

Вто Maр 28, 2017 7:47 pm

sinookskВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Abalon blinkeri

saso

2

4067

Вто Maр 28, 2017 7:32 pm

sinookskВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Модели на DAM и нивна намена

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

saso

45

23718

Пет Дек 16, 2016 8:36 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Byron Tomy

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

FisherKing

10

7937

Саб Ное 26, 2016 3:39 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења betmen-shishmish

akiribar

1

3720

Сре Maр 30, 2016 9:54 pm

tapaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Abu Garcia TOBY ( Abu Toby )

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

saso

46

21525

Вто Феб 16, 2016 1:19 pm

kompir99Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења VERTIGO V-BLADE

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

leunovo

13

8276

Саб Јан 30, 2016 8:54 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења МEPPS

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

FisherKing

19

9686

Нед Дек 06, 2015 12:20 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Spinmad

saso

0

2959

Чет Jун 04, 2015 2:17 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Panther Martin

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Илчо

22

11139

Вто Aпр 14, 2015 6:52 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да се светнат старите метални мамци

saso

5

4348

Чет Maр 12, 2015 7:29 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Brzotrz(cikada)

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

kompir99

40

19105

Нед Феб 01, 2015 5:38 pm

leunovoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења mamci so led dioda

akiribar

8

5521

Нед Дек 28, 2014 11:24 pm

zoran-usiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Кастмастери

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

tapa

14

8582

Сре Ное 19, 2014 11:48 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Blue Fox

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

10

8149

Пон Ное 03, 2014 1:01 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СТАРО ЖЕЛЕЗО..блинкери-кашики-мамци и разни тракатанци

okiribar

5

4747

Чет Jул 17, 2014 1:04 am

spiro_jasВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [42 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum