www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 3:01 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [30 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења vardarski kamenjari i tinjari

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

akiribar

12

12863

Саб Jун 29, 2019 6:58 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти oprema za som

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

saso

35

18354

Саб Maј 26, 2018 2:10 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења kako treba da raboti trska za som

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

saso

106

38920

Сре Ное 09, 2016 10:25 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења koj keder e najdobar?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

akiribar

11

7812

Вто Maр 08, 2016 11:08 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Начин на чување и пренос на кедери

Boris

6

4756

Вто Maр 08, 2016 9:41 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Som na ziv mamec

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

kompir99

22

11596

Саб Maр 05, 2016 10:45 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења mashinka za som

akiribar

3

3725

Саб Maр 05, 2016 5:00 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења JADICI ZA SOM

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

akiribar

37

15012

Саб Maр 05, 2016 3:29 am

БаџоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења abu garcia-ATOM

akiribar

2

3259

Чет Maр 03, 2016 5:40 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подводна снимка на Сом,Крап .

okiribar

1

3021

Чет Ное 26, 2015 12:40 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТОП 100

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

27

12249

Пон Jул 13, 2015 1:55 pm

FiksnaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Vobleri za som

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

saso

65

24641

Сре Maј 27, 2015 11:17 am

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Разни поучни видеа

Boris

6

4314

Вто Maј 26, 2015 9:26 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Силиконци ,џигови за сом

Poliz

6

4492

Пон Maј 25, 2015 9:25 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Podesuvanje na kocnicata na masinka za som

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

Keltan

78

26197

Нед Јан 25, 2015 1:36 am

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Som na Ebro - video

saso

9

4724

Саб Јан 10, 2015 4:53 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Som 2015

kompir99

1

2875

Чет Јан 08, 2015 5:44 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења SOM vs SOM (ILI NESTO DRUGO)

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

kompir99

25

10226

Сре Ное 19, 2014 11:42 am

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења SOM 2014

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

s.vuk.

17

7663

Нед Oкт 05, 2014 5:58 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења oktopod suknjicka za som

saso

5

3970

Чет Jун 26, 2014 12:20 am

s.vuk.Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења DAM EFZ 45 GR ZA SOM

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

Poliz

78

25593

Пон Jун 09, 2014 11:58 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Svetski rekord na som-ALBINO

CTS-klen

2

3410

Сре Ное 27, 2013 12:19 pm

koki-babaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mesecina,faktor ili ne ?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Keltan

11

6737

Вто Сеп 03, 2013 11:19 am

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења sega mu e majkata :)

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

ico baits

31

13116

Вто Aвг 20, 2013 11:16 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Som VS Ptica

Stefan

6

4200

Пон Дек 17, 2012 7:25 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [30 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum