www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 11, 2020 6:52 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема  [ 17 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења tehnika na frlanje / Ito craft

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

12

3086

Нед Maр 17, 2019 7:39 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ezero Vrba Gacko

predrag1988

2

1148

Чет Јан 10, 2019 9:17 pm

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mavrovski ubavici

saso

2

1171

Пет Јан 04, 2019 5:32 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења UL - Ултра лајт

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

18

2756

Пон Дек 24, 2018 10:38 am

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пастрмка на силикон

Илчо

4

1351

Пет Дек 22, 2017 12:34 pm

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Пастрмка 2017

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

limun75

18

2269

Нед Aпр 16, 2017 7:52 am

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Re: Mavrovska pegava ubavica i mavrovski klenovi

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Boris

10

1405

Вто Maр 28, 2017 5:57 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Amerikanski nacin na ziveenje

saso

9

1293

Сре Maр 08, 2017 6:12 pm

sinooksk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења PASTRMKA 2016

MIHALI

0

746

Сре Aпр 27, 2016 10:03 pm

MIHALI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pastrmka 2015

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

kompir99

15

2498

Сре Jун 03, 2015 9:09 am

Digitech Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења nacin na vodenje

saso

9

1727

Сре Дек 03, 2014 9:03 am

Gonny Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pastrmka 2014

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

kompir99

55

7103

Пет Jун 20, 2014 11:41 pm

PERUN Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења PASTRMKA 2013

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Gonny

10

2584

Нед Oкт 20, 2013 8:55 pm

okiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pastrmka na Kozjak

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

saso

26

3582

Вто Maј 14, 2013 8:50 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПАСТРМКА НА МАВРОВСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

nenad

45

4255

Нед Maј 12, 2013 5:39 pm

leunovo Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Со ноќен спининг во лето до капитална пастрмка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

коста

20

2685

Саб Maр 31, 2012 11:36 am

jovica Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПАСТРМКА 2012

saso

5

1897

Пон Maр 19, 2012 3:10 pm

Филип Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 17 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 17 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum