www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 15, 2024 4:26 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [9 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Воблер за костреж

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

Илчо

81

63507

Вто Ное 08, 2016 10:56 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Najgolemite kostrezi

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

11

12899

Вто Aвг 11, 2015 3:24 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења FIIISH

erlik

5

7578

Пон Maј 11, 2015 3:40 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Начини и искуства

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

howitz

66

41430

Нед Maј 04, 2014 11:15 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Силиконци,твистери и други ловни мамки за костреж

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Poliz

10

11292

Пон Јан 06, 2014 12:27 am

dobre2000Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Стример за костреж

Илчо

4

6337

Пон Aпр 08, 2013 12:51 am

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КОСТРЕЖ 2012

saso

2

5586

Нед Jул 29, 2012 10:11 pm

LepiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Зошто не ја зима примамката???

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Poliz

12

11500

Пон Aпр 30, 2012 4:40 pm

kladoforaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Костреж 2011

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

howitz

37

25228

Пон Aпр 09, 2012 11:14 am

nenadВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [9 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum