www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Феб 23, 2019 7:39 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ЛИГА 2018 - ПРОПОЗИЦИИ И КАЛЕНДАР

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ]

ТафТабиТ

105

2039

Саб Maр 31, 2018 8:31 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Портфолио на крапски риболовци во Македонија

Boris

9

933

Саб Ное 26, 2016 3:08 pm

FisherKing Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Re: Резултати од КРАПСКА ЛИГА 2015

Филип

7

954

Пон Jун 29, 2015 10:51 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Миксеви за бојли

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 73 74 75 76 77 ]

Dimitar

768

18564

Сре Феб 13, 2019 1:29 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

Krki

83

2441

Вто Феб 12, 2019 7:47 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Плетеница или монофил за СПОД и МАРКЕР

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

JaneMK

10

484

Нед Јан 20, 2019 8:14 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ШАТОРИ (што користиме и препораки)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 49 50 51 52 53 ]

SALE CARP

528

8512

Вто Јан 08, 2019 2:22 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Zig Rig

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 21 22 23 24 25 ]

Dimitar

246

3410

Вто Дек 25, 2018 7:40 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Крапски МОНОФИЛ (што користиме)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 31 32 33 34 35 ]

sasokone

347

5329

Пет Дек 21, 2018 9:37 pm

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Спод штапиќ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Trasul

25

905

Пон Дек 17, 2018 2:02 am

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano ULTEGRA 10000 XSC

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

ТафТабиТ

30

860

Пет Дек 14, 2018 11:19 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ДРУЖЕЊЕ РИБАР 2011 - Паљурци 2018 год.

marks

2

389

Вто Oкт 30, 2018 9:53 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СИГНАЛИЗАТОРИ - ИНДИКАТОРИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 68 69 70 71 72 ]

Poliz

719

9853

Сре Oкт 17, 2018 12:54 am

GoranRibarce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапско Светско првенство 2018 Белград- Ада Циганлија

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

Предраг

77

2046

Вто Oкт 09, 2018 3:24 pm

vasil Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Oficijalni rezultati od Svetsko krapsko 2018 - Belgrad

saso

5

482

Чет Oкт 04, 2018 10:06 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Крапски МАШИНКИ (општо)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 123 124 125 126 127 ]

Spaiva

1268

16427

Сре Oкт 03, 2018 8:32 pm

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска "ХЕМИЈА"

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 42 43 44 45 46 ]

MaximJaki

453

7137

Пет Сеп 28, 2018 9:58 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Параболици за крап

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 261 262 263 264 265 ]

Poliz

2643

26973

Сре Сеп 26, 2018 6:12 pm

makedonium Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапски кревет

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 ]

laguna644

130

2475

Чет Aвг 02, 2018 12:59 pm

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКА ЛИГА 2018

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 41 42 43 44 45 ]

Krki

443

7966

Сре Jул 11, 2018 1:55 pm

Sportex Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сервис на машини

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

makedonium

13

446

Чет Jул 05, 2018 9:28 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења RIP RH :(

Sportex

4

246

Пон Jун 25, 2018 8:15 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења 253 КРАПСКИ КУП ЕЗЕРО СУКИ- БУГАРИЈА 21-24.06.2018

Krki

4

373

Пон Jун 25, 2018 10:03 am

marks Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меморијален напревар - дружба Гоце Петровски Гишел 2018

Krki

8

423

Пет Jун 08, 2018 11:48 am

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапски ЈАДИЦИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 23 24 25 26 27 ]

Vardarski

261

3843

Нед Jун 03, 2018 5:54 pm

martinMK Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Општи информации за крапот и крапскиот риболов

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

67

2165

Re: КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари

Вто Феб 12, 2019 7:47 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Параболици

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

38

3809

Re: Спод штапиќ

Пон Дек 17, 2018 2:02 am

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинки

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

49

2245

Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC

Пет Дек 14, 2018 11:19 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Камп опрема, торби и облека

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

23

1342

Re: ШАТОРИ (што користиме и пр

Вто Јан 08, 2019 2:22 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Друга Опрема

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

88

5582

Re: Крапски МОНОФИЛ (што корис

Пет Дек 21, 2018 9:37 pm

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мамци и прихрана

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

122

5136

Re: Миксеви за бојли

Сре Феб 13, 2019 1:29 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Техника и тактики

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

68

3436

Re: Плетеница или монофил за С

Нед Јан 20, 2019 8:14 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Натпревари

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK,  

155

34745

Re: ДРУЖЕЊЕ РИБАР 2011 - Паљур

Вто Oкт 30, 2018 9:53 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прашања и совети за понеискусни рибари (КРАПСКИ РИБОЛОВ)

МодераториCOLON ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

3

49

Re: Каде да купам убави ..БУЦК

Саб Јан 18, 2014 8:43 pm

vasil Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum