www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 4:52 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ЛИГА 2018 - ПРОПОЗИЦИИ И КАЛЕНДАР

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

ТафТабиТ

105

69241

Саб Maр 31, 2018 8:31 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиПортфолио на крапски риболовци во Македонија

Boris

9

10415

Саб Ное 26, 2016 3:08 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Re: Резултати од КРАПСКА ЛИГА 2015

Филип

7

11374

Пон Jун 29, 2015 10:51 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

Krki

85

71628

Пон Ное 18, 2019 9:01 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиКрапски МОНОФИЛ (што користиме)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS3132333435 ]

sasokone

348

142652

Сре Jул 31, 2019 4:58 pm

filipcoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКА ЛИГА 2019

mesiah

1

19526

Пет Aпр 19, 2019 1:50 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења carbonska kobra

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

JaneMK

27

24918

Чет Maр 14, 2019 4:10 pm

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Миксеви за бојли

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7374757677 ]

Dimitar

769

235214

Вто Maр 05, 2019 2:43 pm

mesiahВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Плетеница или монофил за СПОД и МАРКЕР

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

JaneMK

10

25440

Нед Јан 20, 2019 8:14 pm

TrasulВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ШАТОРИ (што користиме и препораки)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4950515253 ]

SALE CARP

528

178851

Вто Јан 08, 2019 2:22 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиZig Rig

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2122232425 ]

Dimitar

246

102244

Вто Дек 25, 2018 7:40 pm

TrasulВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Спод штапиќ

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Trasul

25

37358

Пон Дек 17, 2018 2:02 am

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano ULTEGRA 10000 XSC

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

ТафТабиТ

30

39148

Пет Дек 14, 2018 11:19 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ДРУЖЕЊЕ РИБАР 2011 - Паљурци 2018 год.

marks

2

9246

Вто Oкт 30, 2018 9:53 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиСИГНАЛИЗАТОРИ - ИНДИКАТОРИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS6869707172 ]

Poliz

719

194214

Сре Oкт 17, 2018 12:54 am

GoranRibarceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапско Светско првенство 2018 Белград- Ада Циганлија

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

Предраг

77

57414

Вто Oкт 09, 2018 3:24 pm

vasilВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Oficijalni rezultati od Svetsko krapsko 2018 - Belgrad

saso

5

11142

Чет Oкт 04, 2018 10:06 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиКрапски МАШИНКИ (општо)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS123124125126127 ]

Spaiva

1268

264817

Сре Oкт 03, 2018 8:32 pm

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска "ХЕМИЈА"

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4243444546 ]

MaximJaki

453

152356

Пет Сеп 28, 2018 9:58 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиПараболици за крап

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS261262263264265 ]

Poliz

2643

379469

Сре Сеп 26, 2018 6:12 pm

makedoniumВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапски кревет

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

laguna644

130

70420

Чет Aвг 02, 2018 12:59 pm

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКА ЛИГА 2018

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4142434445 ]

Krki

443

155684

Сре Jул 11, 2018 1:55 pm

SportexВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сервис на машини

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

makedonium

13

14271

Чет Jул 05, 2018 9:28 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења RIP RH :(

Sportex

4

8591

Пон Jун 25, 2018 8:15 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења 253 КРАПСКИ КУП ЕЗЕРО СУКИ- БУГАРИЈА 21-24.06.2018

Krki

4

9379

Пон Jун 25, 2018 10:03 am

marksВиди го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Општи информации за крапот и крапскиот риболов

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva, marks

67

2167

Re: КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари

Пон Ное 18, 2019 9:01 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Параболици

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva, marks

38

3809

Re: Спод штапиќ

Пон Дек 17, 2018 2:02 am

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинки

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva, marks

49

2245

Re: Shimano ULTEGRA 10000 XSC

Пет Дек 14, 2018 11:19 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Камп опрема, торби и облека

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva, marks

23

1342

Re: ШАТОРИ (што користиме и пр

Вто Јан 08, 2019 2:22 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Друга Опрема

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva, marks

88

5584

Re: Крапски МОНОФИЛ (што корис

Сре Jул 31, 2019 4:58 pm

filipcoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мамци и прихрана

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva, marks

122

5137

Re: Миксеви за бојли

Вто Maр 05, 2019 2:43 pm

mesiahВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Техника и тактики

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva, marks

68

3436

Re: Плетеница или монофил за С

Нед Јан 20, 2019 8:14 pm

TrasulВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Натпревари

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva, marks,  

156

34747

Re: КРАПСКА ЛИГА 2019

Пет Aпр 19, 2019 1:50 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прашања и совети за понеискусни рибари (КРАПСКИ РИБОЛОВ)

МодераториCOLONТафТабиТ, Spaiva, marks

3

49

Re: Каде да купам убави ..БУЦК

Саб Јан 18, 2014 8:43 pm

vasilВиди го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum