www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 2:08 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
NO_UNREAD_POSTS Скрипта за полагање на испит за управување со пловен објект

Филип

0

223

Сре. Jул. 31, 2013 9:18 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Morski laf muabet

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

saso

77

1774

Вто. Ное. 27, 2018 9:29 am

Digitech Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Видови на ..ЈАДИЦИ..и нивна намена.

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

okiribar

13

692

Саб. Ное. 10, 2018 2:47 am

DavidRibar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Македонска пастрмка

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 13, 14, 15 ]

Филип

147

3648

Чет. Сеп. 27, 2018 2:45 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS како да го затегнам влакното на оршата

blagojkk

4

175

Пет. Aвг. 24, 2018 8:10 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ЦРВЕНОПЕРКА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

pirati

72

2554

Саб. Aвг. 18, 2018 6:52 pm

blagojkk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS како ја одредувате длабочината на местото каде што ловите?

blagojkk

1

94

Пет. Aвг. 17, 2018 11:08 am

sasokone Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS совет за трска?

blagojkk

8

200

Чет. Aвг. 16, 2018 8:52 am

blagojkk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Морски риболов

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 25, 26, 27 ]

Zoki rib.prikazni

261

6131

Сре. Aвг. 15, 2018 9:48 pm

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Совети за почетник

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

blagojkk

20

359

Пон. Jул. 16, 2018 8:49 am

blagojkk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Morski vobleri

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 7, 8, 9 ]

saso

82

1907

Пон. Jун. 18, 2018 10:20 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Калитеа

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

koletheman

18

443

Сре. Maј. 30, 2018 6:58 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Балканска црна мрена

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Rade

28

1078

Сре. Maј. 09, 2018 10:08 pm

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Iglici

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

saso

24

761

Вто. Maј. 08, 2018 10:53 am

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ПИСА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

akiribar

26

734

Саб. Maј. 05, 2018 12:52 pm

Oliver^ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Препорачајте воблер за езерски клен и за речна пастрмка

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

koletheman

20

331

Пет. Maј. 04, 2018 8:08 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS sovet za klen

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 7, 8, 9 ]

Млад Риболовец

86

2303

Чет. Maј. 03, 2018 7:15 am

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Nosenje mamci od doma na more

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

koletheman

13

325

Вто. Aпр. 24, 2018 3:44 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Surf Fishing(Casting)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

koletheman

31

840

Саб. Aпр. 21, 2018 1:26 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов на сом

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 22, 23, 24 ]

Poliz

231

8172

Нед. Aпр. 01, 2018 9:59 am

CTS-klen Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Сом и некои негови карактеристики

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

saso

21

519

Нед. Феб. 25, 2018 2:22 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS BANANA FISH !

akiribar

7

172

Сре. Феб. 14, 2018 1:32 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Стапови за фидер риболов

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 10, 11, 12 ]

Млад Риболовец

110

1735

Саб. Феб. 03, 2018 5:17 pm

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Svetsko vo plivka - Belgija 2017

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

saso

18

455

Пет. Дек. 22, 2017 9:33 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Лов на октопод

Boris

5

220

Вто. Дек. 05, 2017 11:24 am

Boris Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
NO_UNREAD_POSTS Риболов на риби грабливки

Модератори: saso, Bobi_Brada,  

48

2773

Чет. Сеп. 27, 2018 2:45 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов на мирни риби

Модератори: Bobi_Brada,  

29

966

Саб. Ное. 10, 2018 2:47 am

DavidRibar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов од чамец

Модератори: emil.matoski, Bobi_Brada,  

14

664

Вто. Maј. 02, 2017 12:36 pm

borce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов со болонезе

Модератори: Bobi_Brada,  

38

1776

Чет. Сеп. 14, 2017 11:19 am

Ribocentar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов со фидер

Модератор:  

20

594

Саб. Феб. 03, 2018 5:17 pm

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Меч риболов

Модератор:  

14

411

Пон. Jун. 27, 2016 11:21 am

filip030682 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов со штек

Модератор:  

8

127

Пон. Сеп. 15, 2014 9:34 pm

filip030682 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов со директна трска

Модератор:  

3

31

Чет. Aвг. 16, 2018 8:52 am

blagojkk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Натпревари во дисциплина лов на пливка

Модератори: Bobi_Brada,  

32

1093

Пет. Дек. 22, 2017 9:33 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Морски

Модератори: saso, Digitech,  

55

1661

Вто. Ное. 27, 2018 9:29 am

Digitech Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Прашања и совети за понеискусни рибари (ПЛИВКА, ФИДЕР, МЕЧ))

Модератор:  

13

143

Пет. Aвг. 24, 2018 8:10 pm

akiribar Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Оди до:  
cron