www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 10:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Скрипта за полагање на испит за управување со пловен објект

Филип

0

8174

Сре Jул 31, 2013 9:18 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења каква опрема да купам за морски риболов од брг?

blagojkk

0

14617

Сре Aвг 24, 2022 12:41 pm

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Турнир за риби грабливки

Gjoke

2

22721

Нед Феб 02, 2020 9:34 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Preporaka za spin masinka otporna na solena voda

koletheman

7

15290

Вто Јан 14, 2020 11:10 am

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лов на октопод

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Boris

10

18626

Пет Ное 22, 2019 1:52 pm

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиМорски риболов

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2324252627 ]

Zoki rib.prikazni

262

126167

Пет Сеп 13, 2019 8:11 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Чудни и Ретки Риби во Македонија

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

akiribar

25

47329

Нед Jун 30, 2019 12:10 am

StefanDimitrovВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Morski laf muabet

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

saso

102

82027

Пет Jун 07, 2019 8:19 am

DigitechВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пчиња-Спин

filipco

3

23573

Вто Jун 04, 2019 9:54 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Стапови за фидер риболов

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

Млад Риболовец

117

102204

Нед Феб 03, 2019 10:31 pm

ljupceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Конец за Фидер(feeder) Риболов-Монофил или Плетеница

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

NATURALE

32

34949

Сре Дек 19, 2018 11:19 pm

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиLov na Tuna

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

kompir99

56

57390

Пон Дек 17, 2018 11:57 am

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подвези за СОМ

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Keltan

30

40047

Пет Дек 14, 2018 10:04 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на сом

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2021222324 ]

Poliz

236

124475

Чет Дек 13, 2018 11:04 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Видови на ..ЈАДИЦИ..и нивна намена.

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

okiribar

13

21962

Саб Ное 10, 2018 2:47 am

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Македонска пастрмка

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

Филип

147

96425

Чет Сеп 27, 2018 2:45 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења како да го затегнам влакното на оршата

blagojkk

4

10795

Пет Aвг 24, 2018 8:10 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЦРВЕНОПЕРКА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

pirati

72

64121

Саб Aвг 18, 2018 6:52 pm

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења како ја одредувате длабочината на местото каде што ловите?

blagojkk

1

9643

Пет Aвг 17, 2018 11:08 am

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења совет за трска?

blagojkk

8

30015

Чет Aвг 16, 2018 8:52 am

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Совети за почетник

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

blagojkk

20

27684

Пон Jул 16, 2018 8:49 am

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиMorski vobleri

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

saso

82

66019

Пон Jун 18, 2018 10:20 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Калитеа

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

koletheman

18

21788

Сре Maј 30, 2018 6:58 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Балканска црна мрена

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Rade

28

30778

Сре Maј 09, 2018 10:08 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Iglici

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

24

28448

Вто Maј 08, 2018 10:53 am

FisherKingВиди го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Риболов на риби грабливки

МодераториCOLONsaso, Bobi_Brada,  

49

2783

Re: Турнир за риби грабливки

Нед Феб 02, 2020 9:34 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на мирни риби

МодераториCOLONBobi_Brada,  

29

967

Re: Чудни и Ретки Риби во Маке

Нед Jун 30, 2019 12:10 am

StefanDimitrovВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов од чамец

МодераториCOLONemil.matoski, Bobi_Brada,  

14

664

Re: Iskustvo so sonari

Вто Maј 02, 2017 12:36 pm

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со болонезе

МодераториCOLONBobi_Brada,  

38

1776

Re: TICA - БОЛОНЕЗИ - искуства

Чет Сеп 14, 2017 11:19 am

RibocentarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со фидер

МодераторCOLON 

20

604

Re: Стапови за фидер риболов

Нед Феб 03, 2019 10:31 pm

ljupceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меч риболов

МодераторCOLON 

14

411

Re: Меч Риболов - SLIDER TEHNI

Пон Jун 27, 2016 11:21 am

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со штек

МодераторCOLON 

8

127

Re: РИБОЛОВ СО ШТЕК - општо

Пон Сеп 15, 2014 9:34 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со директна трска

МодераторCOLON 

3

31

Re: совет за трска?

Чет Aвг 16, 2018 8:52 am

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Натпревари во дисциплина лов на пливка

МодераториCOLONBobi_Brada,  

32

1093

Re: Svetsko vo plivka - Belgij

Пет Дек 22, 2017 9:33 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Морски

МодераториCOLONsaso, Digitech,  

57

1704

каква опрема да купам за морск

Сре Aвг 24, 2022 12:41 pm

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прашања и совети за понеискусни рибари (ПЛИВКА, ФИДЕР, МЕЧ))

МодераторCOLON 

14

147

Re: Пчиња-Спин

Вто Jун 04, 2019 9:54 pm

limun75Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum