www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 11:33 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 68 теми ]  Оди на страна 1 2 3 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Плетеница или монофил за СПОД и МАРКЕР

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

JaneMK

10

2728

Нед Јан 20, 2019 8:14 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Zig Rig

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 21 22 23 24 25 ]

Dimitar

246

13032

Вто Дек 25, 2018 7:40 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Како да се фрли преку 130 метри

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 18 19 20 21 22 ]

jupi

215

13641

Пон Aпр 02, 2018 11:53 am

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Плетеница

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

JaneMK

18

2600

Чет Maр 01, 2018 5:07 pm

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Хелихоптер

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

ТафТабиТ

29

3051

Нед Јан 14, 2018 12:10 am

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Периоди во годината (температура и длабочина)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Trasul

51

5172

Нед Oкт 29, 2017 6:02 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти МОНТАЖИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24 ]

Баџо

233

13192

Пет Сеп 29, 2017 12:56 am

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Кастинг ТРЕСКА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

Spaiva

62

4602

Нед Дек 25, 2016 12:13 pm

marks Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ИНСТИНКТ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Keltan

55

4884

Саб Aвг 06, 2016 12:18 pm

Kremenadla Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења RABOTA NA TAKMICENJE NA 150 M

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

JaneMK

116

6757

Чет Maј 12, 2016 9:42 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pravilna rabota so lineklip

JaneMK

3

1014

Чет Maр 24, 2016 8:19 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Маркирање

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

JaneMK

30

3270

Вто Maр 22, 2016 7:34 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Читање на вода - колку и какви риби има на нашето хранилиште

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Boris

32

3197

Чет Феб 18, 2016 3:51 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Заплеткување на предвезот

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

vasil

65

4881

Нед Дек 13, 2015 9:11 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Тежина на трски и машинки

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

ТафТабиТ

84

5422

Вто Oкт 27, 2015 6:20 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕДУКАЦИЈА за Крапски Риболов

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

JaneMK

39

4048

Пон Сеп 28, 2015 9:24 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да се фати крап ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Boris

45

3983

Сре Jун 10, 2015 2:48 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗАФРЛУВАЊЕ - ПРОБЛЕМИ, СОВЕТИ, ТАКТИКИ И ТЕХНИКИ !

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 32 33 34 35 36 ]

Sportex

350

12125

Саб Aпр 04, 2015 1:50 pm

Petrakki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Техники за ловење КРАП на Тиквешко

toska

3

1150

Нед Феб 22, 2015 10:56 am

dzver Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Перформанси на лидкор (leadcore)

JaneMK

9

1384

Вто Феб 17, 2015 2:58 am

Daniel Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Krapski podvezi dimenzii spored terenot

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17 ]

kircask

163

9237

Пет Дек 19, 2014 12:08 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Testovi na konci i drugi materijali za podvez

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Keltan

32

3080

Чет Дек 11, 2014 11:37 am

Предраг Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kako e najdobro da se zamara uloveniot krap

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Keltan

13

1849

Пон Дек 08, 2014 8:33 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Carp Rigs

saso

2

735

Пон Ное 03, 2014 6:17 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Совет/помош за тактика за риболов на ладно време

vasil

9

1143

Нед Ное 02, 2014 8:22 pm

Keltan Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 68 теми ]  Оди на страна 1 2 3 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum