www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 2:16 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [67 теми ]  Оди на страна 123»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Атачменти Портфолио на крапски риболовци во Македонија

Boris

9

8569

Саб Ное 26, 2016 3:08 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

Krki

85

51466

Пон Ное 18, 2019 9:01 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења RIP RH :(

Sportex

4

6428

Пон Jун 25, 2018 8:15 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Најубавите КРАПСКИ Видеа

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

risteto

113

50296

Пон Aпр 02, 2018 1:31 pm

xen0mkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска РАБОТИЛНИЦА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

saso

80

38937

Вто Дек 26, 2017 4:42 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКИ РИБОЛОВ НА СНЕГ

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ico baits

14

10815

Вто Ное 28, 2017 6:10 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти КЛУБ 10+

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Spaiva

16

10120

Нед Oкт 29, 2017 7:15 pm

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАП (врсти и видови)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Spaiva

19

10755

Вто Oкт 03, 2017 1:57 pm

БожоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења CARP FAIL (компилација)

Darko Arnaudov

3

4399

Чет Jун 29, 2017 2:44 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапски списанија (материјал за читање)

martinMK

1

3703

Саб Јан 07, 2017 12:46 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска (риболовна) етика.. дали постои кај нас?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

martinMK

16

9651

Пон Дек 26, 2016 10:15 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СВЕТСКИ и ЛИЧНИ РЕКОРДИ на КРАП

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS678910 ]

Spaiva

91

42006

Нед Oкт 30, 2016 1:22 am

emil.matoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Вистини и заблуди за крапот

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1314151617 ]

risteto

160

58290

Саб Феб 27, 2016 12:16 am

VardarskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Nash katalog 2016

JaneMK

4

4934

Сре Феб 03, 2016 3:31 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Starbaits каталог 2016

ТафТабиТ

0

3245

Вто Феб 02, 2016 11:21 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Amur dali e neophoden ili ne?

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

JaneMK

53

23627

Нед Oкт 18, 2015 11:25 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Krapska istorija

JaneMK

3

4005

Вто Aвг 11, 2015 10:13 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења FOX каталог 2015

ТафТабиТ

7

5077

Пет Феб 06, 2015 9:51 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Езеро Аквариум

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS678910 ]

pepicarp01

99

35562

Вто Јан 13, 2015 1:52 am

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПАКИРКА (направи сам)

JaneMK

6

4700

Чет Дек 11, 2014 2:56 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења DCR - Daiwa custom revolution

saso

2

3336

Пет Дек 05, 2014 2:00 am

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Бродче

JaneMK

7

5210

Саб Ное 29, 2014 5:11 pm

ivanovВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СТАРО vs НОВО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

JaneMK

68

27276

Пон Ное 17, 2014 8:57 pm

solarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења CARP EXPO Berlin 2014

JaneMK

2

3838

Чет Ное 06, 2014 8:06 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Korda katalog 2014/2015

saso

0

3156

Сре Ное 05, 2014 11:45 am

sasoВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [67 теми ]  Оди на страна 123»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum