www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 23, 2021 8:02 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 67 теми ]  Оди на страна 1 2 3 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Атачменти Портфолио на крапски риболовци во Македонија

Boris

9

4891

Саб Ное 26, 2016 3:08 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

Krki

85

27134

Пон Ное 18, 2019 9:01 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења RIP RH :(

Sportex

4

3485

Пон Jун 25, 2018 8:15 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Најубавите КРАПСКИ Видеа

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

risteto

113

28202

Пон Aпр 02, 2018 1:31 pm

xen0mk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска РАБОТИЛНИЦА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

saso

80

21702

Вто Дек 26, 2017 4:42 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКИ РИБОЛОВ НА СНЕГ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ico baits

14

6212

Вто Ное 28, 2017 6:10 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти КЛУБ 10+

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Spaiva

16

5503

Нед Oкт 29, 2017 7:15 pm

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАП (врсти и видови)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Spaiva

19

5827

Вто Oкт 03, 2017 1:57 pm

Божо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења CARP FAIL (компилација)

Darko Arnaudov

3

2433

Чет Jун 29, 2017 2:44 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапски списанија (материјал за читање)

martinMK

1

1994

Саб Јан 07, 2017 12:46 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска (риболовна) етика.. дали постои кај нас?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

martinMK

16

4953

Пон Дек 26, 2016 10:15 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СВЕТСКИ и ЛИЧНИ РЕКОРДИ на КРАП

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 ]

Spaiva

91

22840

Нед Oкт 30, 2016 1:22 am

emil.matoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Вистини и заблуди за крапот

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17 ]

risteto

160

30342

Саб Феб 27, 2016 12:16 am

Vardarski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Nash katalog 2016

JaneMK

4

2685

Сре Феб 03, 2016 3:31 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Starbaits каталог 2016

ТафТабиТ

0

1661

Вто Феб 02, 2016 11:21 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Amur dali e neophoden ili ne?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

JaneMK

53

11844

Нед Oкт 18, 2015 11:25 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Krapska istorija

JaneMK

3

2054

Вто Aвг 11, 2015 10:13 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења FOX каталог 2015

ТафТабиТ

7

2584

Пет Феб 06, 2015 9:51 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Езеро Аквариум

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 ]

pepicarp01

99

17574

Вто Јан 13, 2015 1:52 am

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПАКИРКА (направи сам)

JaneMK

6

2437

Чет Дек 11, 2014 2:56 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења DCR - Daiwa custom revolution

saso

2

1661

Пет Дек 05, 2014 2:00 am

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Бродче

JaneMK

7

2744

Саб Ное 29, 2014 5:11 pm

ivanov Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СТАРО vs НОВО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

JaneMK

68

13443

Пон Ное 17, 2014 8:57 pm

solar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења CARP EXPO Berlin 2014

JaneMK

2

2033

Чет Ное 06, 2014 8:06 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Korda katalog 2014/2015

saso

0

1648

Сре Ное 05, 2014 11:45 am

saso Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 67 теми ]  Оди на страна 1 2 3 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum