www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 1:37 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 88 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4111

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Атачменти СИГНАЛИЗАТОРИ - ИНДИКАТОРИ

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 70, 71, 72 ]

Poliz

719

9487

Сре. Oкт. 17, 2018 12:54 am

GoranRibarce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Крапски ЈАДИЦИ

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 25, 26, 27 ]

Vardarski

261

3726

Нед. Jун. 03, 2018 5:54 pm

martinMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти РAKETИ

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 17, 18, 19 ]

Млад Риболовец

184

2638

Чет. Maр. 01, 2018 3:24 pm

Spaiva Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS carbonska kobra

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

JaneMK

26

673

Сре. Феб. 21, 2018 7:23 pm

JaneMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти ROD-POD (што користиме)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 71, 72, 73 ]

Dimitar

721

9015

Вто. Феб. 20, 2018 9:21 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ТафТабиТ со својот нов пријател

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

ТафТабиТ

37

560

Пон. Дек. 25, 2017 12:57 pm

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Zig Line

ТафТабиТ

2

92

Пон. Дек. 25, 2017 8:31 am

Krki Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Наглавна лампа

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 8, 9, 10 ]

Предраг

99

1775

Нед. Дек. 24, 2017 10:58 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Daiwa monofili

ТафТабиТ

0

44

Нед. Дек. 24, 2017 8:03 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти НОВИТЕТИ

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 45, 46, 47 ]

JaneMK

468

11313

Вто. Ное. 28, 2017 11:38 am

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Када

vasil

2

224

Чет. Ное. 02, 2017 8:11 pm

Keltan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Напрсток (Finger stall)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Spaiva

29

480

Чет. Ное. 02, 2017 2:29 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Олова

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

MaximJaki

30

579

Сре. Сеп. 13, 2017 1:17 am

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Крапски МОНОФИЛ (што користиме)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 33, 34, 35 ]

sasokone

345

4992

Чет. Сеп. 07, 2017 9:50 pm

rade1986 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Casting Cannon

Spaiva

1

73

Вто. Aпр. 04, 2017 10:19 am

Krki Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Крапски (swinger-hanger)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 11, 12, 13 ]

Dimitar

125

2073

Чет. Maр. 30, 2017 4:26 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Машина за боили

JaneMK

5

306

Вто. Ное. 29, 2016 8:42 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Новите играчки

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

martinMK

46

836

Пон. Ное. 28, 2016 4:21 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Stealth cam

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

Keltan

57

852

Сре. Ное. 02, 2016 3:03 pm

Keltan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Лампа RidgeMonkey - Bivvy Lite Duo IR

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Spaiva

24

240

Пет. Сеп. 16, 2016 6:37 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Нанофил за КАСТИНГ

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

Spaiva

71

285

Пет. Сеп. 16, 2016 11:58 am

Spaiva Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS НАПРАВИ САМ (олова за крапски риболов)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 13, 14, 15 ]

kircask

145

2435

Пон. Феб. 29, 2016 1:35 am

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Ситници

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

vasil

14

358

Сре. Феб. 10, 2016 4:23 pm

sasokone Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Кобри NASH Cybershot

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Spaiva

37

539

Пон. Ное. 30, 2015 10:27 pm

Krki Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Соништа за КРАПСКА ОПРЕМА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 31, 32, 33 ]

Spaiva

329

3939

Пон. Ное. 02, 2015 11:43 am

Keltan Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 88 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron