www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 11, 2020 6:42 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 122 теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Миксеви за бојли

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 73 74 75 76 77 ]

Dimitar

769

32170

Вто Maр 05, 2019 2:43 pm

mesiah Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска "ХЕМИЈА"

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 42 43 44 45 46 ]

MaximJaki

453

19208

Пет Сеп 28, 2018 9:58 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења TIGROV OREV

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

NATURALE

56

6003

Нед Феб 25, 2018 2:28 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ознаки за ЖИТАРИЦИ и БРАШНА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

ico baits

62

5993

Пон Oкт 02, 2017 4:58 pm

Daniel Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибино Брашно

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

martinMK

18

2308

Вто Jун 20, 2017 7:07 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПЕЛЕТИ ОПШТО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Krki

13

2013

Пон Jун 19, 2017 10:38 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mesna boila

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Piksi man

21

2312

Вто Maр 28, 2017 12:34 pm

ivanov Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Домашна бојла ( home made ) VS Купечка бојла

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ТафТабиТ

16

1819

Вто Maр 28, 2017 10:21 am

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како најдолго да се чуваат боилите

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

sasokone

11

1534

Сре Ное 23, 2016 11:55 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Feedstim

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Dimitar

12

1626

Саб Oкт 29, 2016 3:59 pm

Daniel Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Благо, Солено , Кисело , Луто или Горко

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

risteto

89

6466

Нед Oкт 23, 2016 1:56 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти COPPENS HALIBUT Pellets

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 15 16 17 18 19 ]

Keltan

185

9917

Пет Сеп 16, 2016 12:36 pm

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Топива боила

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

ТафТабиТ

64

4360

Чет Сеп 15, 2016 10:01 am

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мислење за микс...

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

nikolovskibt

20

2368

Пон Maр 28, 2016 9:24 pm

nikolovskibt Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Микс за боила (совет)

mako ribar

3

983

Сре Maр 16, 2016 9:37 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска хемија (НОВИТЕТИ)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

JaneMK

20

2336

Саб Maр 05, 2016 12:56 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Есенцијални масла

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Trasul

12

1594

Чет Феб 18, 2016 3:12 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Промотор Л

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Trasul

12

1596

Вто Феб 16, 2016 7:51 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења TOP SECRET

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Баџо

24

2470

Саб Феб 13, 2016 11:51 pm

risteto Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pcenka ili boila

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Keltan

10

1605

Чет Феб 04, 2016 11:31 am

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Meleg Bait Boilie Base Mix

filip030682

4

975

Чет Феб 04, 2016 10:05 am

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Liver Арома

Dimitar

1

726

Саб Дек 19, 2015 2:49 pm

martinMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Паста?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Dimitar

10

1514

Пон Ное 09, 2015 4:41 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Боја, Големина, Облик на Боила ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 9 10 11 12 13 ]

Keltan

128

8801

Пон Ное 09, 2015 11:21 am

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења MAROS boili

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Keltan

23

2618

Пет Oкт 16, 2015 3:39 pm

Keltan Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 122 теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum